Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Rozumiem, że w GTI wybieramy daną funkcję (parametr do regulacji) a jej wartość jest wyrażona poprzez ustwienie prostokącika w odpowiednim miejscu skali. Czy dobrze myślę?
Na stronie http://www.metaldetectingbooks.co.uk/ jest dość ciekawa oferta na XLT.
Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna - co Pan o tym sądzi?
Dodatkowo mam jeszcze pytanie - czy sprzęt kupiony za granicą z oryginalną gwarancją - można serwisować u Pana (chodzi mi oczywiście o naprawy gwarancyjne).
Temat można wreszcie zakończyć: po przemyśleniu wszystkich "za" i "przeciw" decyzja została podjęta. Od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem nowego XLT i teraz każdego dnia z niecierpliwością wypatruję wiosny.
Jeszcze raz dziekuję za okazaną pomoc (wszystkie uwagi były bardzo pomocne).