Byłem też na przekopanym karczmisku i znalazłem tam monetę,nie wiem jaka,jak wymoknie i ją oczyszczę to ewentualnie będę mógł wrzucić fotkę.Oprócz tego wykopałem łuskę od mausera i inne żelastwa
na militarkę
Re: na militarkę
Dzisiaj byłem na wykopkach i na głębokości większej niż długość saperki LWP wykopałem 8 naboi od mausera,leżały obok siebie.Wcześniej to miejsce przeszukałem Rutusem do czysta.
Byłem też na przekopanym karczmisku i znalazłem tam monetę,nie wiem jaka,jak wymoknie i ją oczyszczę to ewentualnie będę mógł wrzucić fotkę.Oprócz tego wykopałem łuskę od mausera i inne żelastwa
Byłem też na przekopanym karczmisku i znalazłem tam monetę,nie wiem jaka,jak wymoknie i ją oczyszczę to ewentualnie będę mógł wrzucić fotkę.Oprócz tego wykopałem łuskę od mausera i inne żelastwa