Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500
Re: Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500
kłamczuszek i skarżypyta z pana.
Re: Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500
Odblokowuję, gdyż kolega M próbował jak gdyby nigdy nic coś tam u mnie z Garretta naprawić.
Bardzo był oburzony, gdy mu odmówiłem.
Tupet, bezczelność. To chyba adekwatne słowa (chociaż cisną się mocniejsze).
Ja za serwisowaniem Garrettów nie tęsknie i nie o to chodzi, że kłamliwe donosy tego pana doprowadziły do mojego rozstania się z firmą V. To nie mój problem.
Chodzi o przyjemność jaką się czerpie z pracy. Pewnym ludziom nie mam zamiaru pomagać i nie chciałbym by się w ogóle do mnie zwracali o cokolwiek.
proscan
PS
Blokuję z powrotem. To był tylko komunikat - nie ma nad czym debatować.
Bardzo był oburzony, gdy mu odmówiłem.
Tupet, bezczelność. To chyba adekwatne słowa (chociaż cisną się mocniejsze).
Ja za serwisowaniem Garrettów nie tęsknie i nie o to chodzi, że kłamliwe donosy tego pana doprowadziły do mojego rozstania się z firmą V. To nie mój problem.
Chodzi o przyjemność jaką się czerpie z pracy. Pewnym ludziom nie mam zamiaru pomagać i nie chciałbym by się w ogóle do mnie zwracali o cokolwiek.
proscan
PS
Blokuję z powrotem. To był tylko komunikat - nie ma nad czym debatować.