Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

kłamczuszek i skarżypyta z pana.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wyświetlacz LCD Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

Odblokowuję, gdyż kolega M próbował jak gdyby nigdy nic coś tam u mnie z Garretta naprawić.

Bardzo był oburzony, gdy mu odmówiłem.

Tupet, bezczelność. To chyba adekwatne słowa (chociaż cisną się mocniejsze).

:evil:

Ja za serwisowaniem Garrettów nie tęsknie i nie o to chodzi, że kłamliwe donosy tego pana doprowadziły do mojego rozstania się z firmą V. To nie mój problem.

Chodzi o przyjemność jaką się czerpie z pracy. Pewnym ludziom nie mam zamiaru pomagać i nie chciałbym by się w ogóle do mnie zwracali o cokolwiek.

:pa

proscan

PS
Blokuję z powrotem. To był tylko komunikat - nie ma nad czym debatować.
Zablokowany