Eagle wariuje

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
czarny07
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Eagle wariuje

Post autor: czarny07 »

Witam ! Wykrywka przy przemiataniu a nawet gdy leży co chwile popiskuje,wydaje sygnały etc nie da się wręcz szukać dzieje się tak od dwóch wypadów,myślałem że to kwestia złych ustawień preamp gain czy ac sens ale pomimo ich zmniejszania problem nie ustaje... co więcej problem wystepuje nawet na programach fabrycznych.. kabel w cewce gruby,cewka jak nowa... :( drogi proscanie co może być przyczyną i ile trwa serwisowanie - sezon się kończy i człowiek chce jak najwięcej polatać, jakie w przybliżeniu mogą być koszta :cry:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Eagle wariuje

Post autor: ProScan »

W październiku, to nawet nie ma po co przysyłać.

A czy w ogóle jest po co wysyłać, to też nie wiem.

Jakoś nie che mi się wierzyć, że odstawiony wykrywacz na nastawach fabrycznych popiskuje bez powodu (zważywszy też na wcześniejszy wpis z tematu, który połączyłem). Musiałby mieć całkowicie zwaloną sondę.

:pa

proscan
djanusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 8:53 pm
Lokalizacja: Człuchów

Re: Eagle wariuje

Post autor: djanusz »

czarny07 poszukaj na forach kogoś ze starym White'sem w swojej okolicy, podepnij od niego cewkę i już będziesz wiedział więcej. Też mam tą wykrywkę i nigdy nie zamienię jej na inną.
czarny07
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:51 am

Re: Eagle wariuje

Post autor: czarny07 »

dzięki, możliwe że to przez akumulatorki na bateriach nie miałem tego problemu
ODPOWIEDZ