dziekuje, przesylka cala, nieskazitelnie zapakowana, jutro przeczochram sprzet po polu... porownam z moim gti2,5...
pozdrawiam tomek
GARRETT CXII
-
historyk75
- Posty: 53
- Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am
Re: GARRETT CX II
wszystko ok w terenie, choc 1 raz sie zawiesil i na nic nie reagowal, ale jak poruszalem gniazdem to ok.
teraz kwesia ustawien, ale to gdzie indziej.
teraz kwesia ustawien, ale to gdzie indziej.