GARRETT CXII

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
historyk75
Posty: 53
Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am

Re: GARRETT CX II

Post autor: historyk75 »

dziekuje, przesylka cala, nieskazitelnie zapakowana, jutro przeczochram sprzet po polu... porownam z moim gti2,5...
pozdrawiam tomek
historyk75
Posty: 53
Rejestracja: śr gru 07, 2005 8:51 am

Re: GARRETT CX II

Post autor: historyk75 »

wszystko ok w terenie, choc 1 raz sie zawiesil i na nic nie reagowal, ale jak poruszalem gniazdem to ok.
teraz kwesia ustawien, ale to gdzie indziej.
ODPOWIEDZ