White's MXT PRO Overload
Re: White's MXT PRO Overload
Tak pisałem, w między czasie padła mi skrzynka pocztowa.
Dziękuję za informację dot mojego problemu.
Czy mam to rozumieć tak , że detektor jest sprawny a cewki szlag trafił?
Może przydał by mu się przegląd ?
Pozdrawiam
Dziękuję za informację dot mojego problemu.
Czy mam to rozumieć tak , że detektor jest sprawny a cewki szlag trafił?
Może przydał by mu się przegląd ?
Pozdrawiam
Re: White's MXT PRO Overload
Zdalny serwis to nawet w covidowych czasach nie zadziała. Prawdopodobieństwo, ze to sondy są winne jest dużo większe niż wada elektroniki - i stąd taka diagnoza telepatyczna. Zakładam że zasilanie na 100% sprawne, albo ze wykrywacz jest suchy, a nie zawilgotniały itd, itp.
W styczniu można przysłać na pomiary.

proscan
W styczniu można przysłać na pomiary.
proscan
Re: White's MXT PRO Overload
W dobie covidu teleporady są bardzo modne
W takim razie chciałbym wysłać dziadka na serwis.
O termin styczniowej wysyłki dzwonić w poniedziałek czy poprostu na początku stycznia wysłać ?
Pozdrawiam
W takim razie chciałbym wysłać dziadka na serwis.
O termin styczniowej wysyłki dzwonić w poniedziałek czy poprostu na początku stycznia wysłać ?
Pozdrawiam
Re: White's MXT PRO Overload
Po prostu przysłać, nie zapominając o tym:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?f=1&t=236

proscan
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?f=1&t=236
proscan
Re: White's MXT PRO Overload
Ok prawie wszystko jasne, tylko pytanie czy też trzebaby wysłać sondę ? Czy sama puszka z naładowanymi bateriami starczy ?
Re: White's MXT PRO Overload
Sond nie jestem wstanie sprawdzić zdalnie. Przypominam co napisałem: prawie na pewno wadliwe są obie sondy.

proscan
proscan
Re: White's MXT PRO Overload
Dla ewentualnych czytających. Wykrywacz niestety był nieudolnie grzebany...
Q..fa!
Ludzie!
Płakać się chce.
Wyć się chce.
Naprawiać się nie chce.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=4112
Q..fa!
Ludzie!
Płakać się chce.
Wyć się chce.
Naprawiać się nie chce.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=4112
Re: White's MXT PRO Overload
O jednej naprawie wiedziałem i w mailu to napisałem
Dla mnie jest ważne czy Pan pacjenta uzdrowi ? płacę jak za prezydenta !
Dla mnie jest ważne czy Pan pacjenta uzdrowi ? płacę jak za prezydenta !
Re: White's MXT PRO Overload
Dodam jeszcze jeden link:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=4229
Wykrywacz ktoś już umył - została tylko zaolejona naklejka z numerem fabrycznym i resztki oleju pod zakrętką gniazda słuchawkowego. Być może jest jeszcze coś pod scalakami, ale te z kolei są już polakierowane. Coś niesamowicie durnego!
Prawdopodobnie ktoś (kogo wiedza oo elektronice jest bliska ZERU) polał potencjometry jakimś g.nem.
Już nie mam siły i kończą mi się obelżywe słowa, których mogę publicznie użyć.
Zrobię porządek, wymienię co należy wymienić, ale gwarancji żadnej nie dam na stabilność i na "uciekanie" audio, o którym Pan pisał.
Threshold już jest.

proscan
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=1&t=4229
Wykrywacz ktoś już umył - została tylko zaolejona naklejka z numerem fabrycznym i resztki oleju pod zakrętką gniazda słuchawkowego. Być może jest jeszcze coś pod scalakami, ale te z kolei są już polakierowane. Coś niesamowicie durnego!
Prawdopodobnie ktoś (kogo wiedza oo elektronice jest bliska ZERU) polał potencjometry jakimś g.nem.
Już nie mam siły i kończą mi się obelżywe słowa, których mogę publicznie użyć.
Zrobię porządek, wymienię co należy wymienić, ale gwarancji żadnej nie dam na stabilność i na "uciekanie" audio, o którym Pan pisał.
Threshold już jest.
proscan
Re: White's MXT PRO Overload
Bardzo mnie to cieszy, że udało się odzyskać treszold. Niestety o przeszłości używanego 10 letniego wykrywacza nie wiele mogę powiedzieć poza jedną naprawą wskazaną w formularzu.
Oby działał jak najdłużej
Oby działał jak najdłużej
Re: White's MXT PRO Overload
Dziękuję za naprawę.
Detektor dotarł cały i zdrowy. Odpaliłem w mieszkaniu i wszystko jest ok.
Jutro pierwszy wypad w tym roku.
Pozdrawiam
Detektor dotarł cały i zdrowy. Odpaliłem w mieszkaniu i wszystko jest ok.
Jutro pierwszy wypad w tym roku.
Pozdrawiam