Panie Piotrze .
Mam jeszcze pytanie w którym punkcie procesor bada ew. przesterowanie ?
Czy możliwe jest przy wysokich ustawieniach preamp gain ,że sam przedwzmacniacz będzie się nasycał ( obcinał szczyty sinusoidy ) a procesor nie będzie tego widział ?
pozdrawiam .
PS' generalnie chodzi o wnioski dla użytkowników w kwestii dobierania ustawień AC sensivity , DC sensivity oraz preamp gain. Wiadomo że są wzajemnie powiązane gdyż dają sumaryczne wzmocnienie toru odbiorczego.
pozdrawiam
Programy z internetu. Za i przeciw.
Re: Programy z internetu. Za i przeciw.
Procesor nie ma dostępu do sygnału z przedwzmacniacza, tylko do sygnałów po demodulacji.
Są dwa etapy na których procesor dowiaduje się jaka jest amplituda napięcia. Pierwszy to przy strojeniu w powietrzu (Pan tez coś takiego robi, co pojawia się w postaci tych dwóch odczytów przy uruchomieniu wykrywacza). Potem to już mierzy przyrost stosunku do napięcia, które sobie zapamiętał w fazie AIR BALANCE.
proscan
Są dwa etapy na których procesor dowiaduje się jaka jest amplituda napięcia. Pierwszy to przy strojeniu w powietrzu (Pan tez coś takiego robi, co pojawia się w postaci tych dwóch odczytów przy uruchomieniu wykrywacza). Potem to już mierzy przyrost stosunku do napięcia, które sobie zapamiętał w fazie AIR BALANCE.
proscan