wicja1 pisze:Smyranie tawą po cewce może faktycznie zburzyć wszelkie wcześniejsze nastawienia
Lechowcu nie idź tą drogą !!!
Nie czytaj za dużo internetowych "guru" !!!!
Nie słuchaj tych którzy dwa lata temu nie odróżniali statyka od dynamika a dziś sprzzedają ci teoretyczną papkę !!!!!
Chodź z wykrywaczem.ucz się,reszta przyjdzie sama!!! Może XLT,może DFX ??? !!!! To nie jest istotne.Pamietaj,że chodzenie z wykrywaczem ma być prawdziwą radochą.
Pozdrawia po kilku żywczykach,
wicja1.
hehe dobre
Z tym dorabianiem teorii zobaczymy być może niedługo w praktyce. Bynajmniej dają do myślenia trochę te słabe ustawienia fabryczne dla dfx.
Acha, czyli nieprawdą jest, że XLT e series ma już tak samo szybki wyświetlacz jak DFX??
Dzięki, miło było poczytać Wasze rady, nie tylko te o DFX/XLT. JAk będę miał jeszcze jakieś pytania natury technicznej to napiszę