Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
lechowiec
Posty: 278
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Post autor: lechowiec »

wicja1 pisze:Smyranie tawą po cewce może faktycznie zburzyć wszelkie wcześniejsze nastawienia :)


Lechowcu nie idź tą drogą !!!
Nie czytaj za dużo internetowych "guru" !!!!
Nie słuchaj tych którzy dwa lata temu nie odróżniali statyka od dynamika a dziś sprzzedają ci teoretyczną papkę !!!!!
Chodź z wykrywaczem.ucz się,reszta przyjdzie sama!!! Może XLT,może DFX ??? !!!! To nie jest istotne.Pamietaj,że chodzenie z wykrywaczem ma być prawdziwą radochą.
Pozdrawia po kilku żywczykach,
wicja1.



hehe dobre :smt044

Z tym dorabianiem teorii zobaczymy być może niedługo w praktyce. Bynajmniej dają do myślenia trochę te słabe ustawienia fabryczne dla dfx.


Acha, czyli nieprawdą jest, że XLT e series ma już tak samo szybki wyświetlacz jak DFX??

Dzięki, miło było poczytać Wasze rady, nie tylko te o DFX/XLT. JAk będę miał jeszcze jakieś pytania natury technicznej to napiszę :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xlt czy Dfx w trudny zaśmiecony teren na kolor i militaria?

Post autor: ProScan »

Acha, czyli nieprawdą jest, że XLT e series ma już tak samo szybki wyświetlacz jak DFX??


To pytanie oznacza, że wyszukiwarka nie została nawet dotknięta :(

Powtarzane i rozsiewane są tylko ploty, a świstak (proscan) siedzi i dementuje, dementuje.

JAk będę miał jeszcze jakieś pytania natury technicznej to napiszę


... ale w innym wątku, bo ten pora zablokować.

:pa

proscan
Zablokowany