armand reaktywacja

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: armand reaktywacja

Post autor: Armand »

Dziękuję za ciekawy wykład :)
filozof
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 25, 2005 9:24 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: filozof »

"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...

Litości !!!!
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: ProScan »

Co do inteligencji, to obecny partner Armanda - mieniący się specem od XLT, wyszydzający kolejne błędy popełnione przez Whitesa, a przy tym zachwycający się trybem Mix mode, okazało się, że w ogóle nie rozumie jak ten tryb działa. Gdy to publicznie wytknąłem, żółć mu się wylała na mnie i na innych ludzi z tego forum. Jak taki "wymieniacz kabelków" śmiał wytknąć geniuszowi ignorancję! Instrukcja była źle napisana!

Armandowi także gratuluję inteligencji przy wyborze partnera.

:)

Tak więc zrobił nam się wątek o inteligencji - przynajmniej coś konkretnego ;)

Pozdrawiam wszystkich z IQ=100 !!

:pa

proscan

PS
"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...


To jest szczególnie miłe w stosunku do dotychczasowych klientów Armanda. Okazuje się, że dotychczasowo kupowali tylko ci bardziej ociężali umysłowo - dopiero teraz będzie dla inteligentnych.

Gratuluję wyczucia. Widzę, że inteligencja emocjonalna także kuleje.
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: armand reaktywacja

Post autor: SiD »

Jeśli teraz jakaś firma odczuwa w jakiś sposób konkurencję Armanda, albo jest bezinteresownie złośliwa, może każdego byłego klienta Armanda odesłać do tej wypowiedzi na forum, wskazać ją palcem i powiedzieć:

"zobacz jakie zdanie ma o Tobie producent któremu oddałeś swoje ciężko zarobione pieniądze, ale nie przejmuj się, przecież w szkole też Cię oceniali"

Ciekawe jaka byłaby reakcja takiego klienta, chciałbym zobaczyć tą minę. A jeśli byłby to klient z przed 20 lat, to ho ho, by się działo.
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: armand reaktywacja

Post autor: Armand »

Informuję, że wyrażam pozycję obojętną/odrębną/bezstronną w sporze Proscan - Brzęczyszczykiewicz.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje :)
pastuszek
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: pastuszek »

Tak z czytej ciekawości:
Czy ktoś może mnie oświecić kim jest Pan B..
Facet pojawił się znikąd jakiś rok temu i nagle ma robić tuning xlt?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: ProScan »

Nowy partner Armanda to (współ ?)właściciel firmy Agrotronik, produkującej jakieś sterowniki do urządzeń rolniczych.

Wiemy o nim, jego rodzinie, stanie majątkowym sporo, bo bardzo lubi o sobie pisać - wystarczy poczytać jego posty na forum Odkrywcy.

Co do kwalifikacji, to rok temu nie odróżniał zerowania Thresholdu od automatycznego strojenia do gruntu, ale mam nadzieję, że Armand mu to już wyjaśnił.

Dla mnie facet jest dosyć ponurą postacią. Nie chcę tutaj się rozwodzić, bo wątków byłoby dużo. Poruszę tylko jeden: jego szydzenie (nie krytyka, wytykanie błędów - ale pogardliwa drwina) pod adresem Rutusa i Smętka (o Whitesie czy Garrecie nie wspomnę) szykując się jednocześnie do wejścia na rynek jako producent wykrywaczy jest odrażające. Takie tępienie konkurencji i czyszczenie przedpola metodami mało etycznymi. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie zachowanie, to jest dno.

Prosiłbym zatem o nie ciągnięcie wątku tego pana tutaj. Będzie wykrywacz, to będziemy o sprzęcie, a nie o człowieku pisać.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: armand reaktywacja

Post autor: Armand »

Informuję, że firma Armand nie uczestniczy już we wspólnym projekcie produkcji wymienionego wykrywacza.
lukinni
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 18, 2010 6:44 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: lukinni »

znaczy się nie będzie finalnego produktu czy produkt będzie tylko pod szyldem Armand?
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: armand reaktywacja

Post autor: Armand »

Czy będzie opisywany finalny produkt, proszę zapytać drugiej strony. Aktualnie firma Armand realizuje inne własne projekty, bez udziału drugiej strony.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Post autor: ProScan »

Mamy pierwszy konkret:

http://odkrywca.pl/awaria-minelab-xterr ... tml#668160

Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł.

#-o

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: armand reaktywacja

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł

w tym koszt uszkodzonych elementów: ok. 10zł :uhaha :eager
ODPOWIEDZ