Strojenie cewki / cewek

Informacje dla bardziej dociekliwych, ale bez przesady ...
pepe
Posty: 133
Rejestracja: pn mar 07, 2011 10:55 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Strojenie cewki / cewek

Post autor: pepe »

Jedna w drugiej nie wygeneruje prawie nic. Ósemka to chyba też zły pomysł i nawet nie potrafię sobie wyobrazić kształtu pola EM takiego nadajnika.
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

Re: Strojenie cewki / cewek

Post autor: remi79 »

No tak, to raczek odbiorcze cewki widziałem w ósemke a nadwcza porostu mono.

Chce zbudowac sonde analogiczną do BM950 tylko na niższa czestotliowość. zaczne od 4khz potem moze nizszą.
bardzo bym prosił o jakies wskazówki moze byc na priv. remik34@op.pl

Widzialem Twoje filmiki na YT
Pozdrawiam
pepe
Posty: 133
Rejestracja: pn mar 07, 2011 10:55 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Strojenie cewki / cewek

Post autor: pepe »

Trudno o ogólne wskazówki - masz konkretne pytanie - pytaj, mogę próbować tutaj odpowiedzieć (o ile właściciel forum nie będzie miał nic przeciwko). Moim zdaniem lepiej podyskutować publicznie niż prywatnie. Jeżeli bawisz się w budowę wykrywaczy warto zajrzeć na forum geotech'a.
remi79
Posty: 92
Rejestracja: czw cze 13, 2013 9:39 pm

Re: Strojenie cewki / cewek

Post autor: remi79 »

ODPOWIEDZ