Strojenie cewki / cewek
Re: Strojenie cewki / cewek
Jedna w drugiej nie wygeneruje prawie nic. Ósemka to chyba też zły pomysł i nawet nie potrafię sobie wyobrazić kształtu pola EM takiego nadajnika.
Re: Strojenie cewki / cewek
No tak, to raczek odbiorcze cewki widziałem w ósemke a nadwcza porostu mono.
Chce zbudowac sonde analogiczną do BM950 tylko na niższa czestotliowość. zaczne od 4khz potem moze nizszą.
bardzo bym prosił o jakies wskazówki moze byc na priv. remik34@op.pl
Widzialem Twoje filmiki na YT
Pozdrawiam
Chce zbudowac sonde analogiczną do BM950 tylko na niższa czestotliowość. zaczne od 4khz potem moze nizszą.
bardzo bym prosił o jakies wskazówki moze byc na priv. remik34@op.pl
Widzialem Twoje filmiki na YT
Pozdrawiam
Re: Strojenie cewki / cewek
Trudno o ogólne wskazówki - masz konkretne pytanie - pytaj, mogę próbować tutaj odpowiedzieć (o ile właściciel forum nie będzie miał nic przeciwko). Moim zdaniem lepiej podyskutować publicznie niż prywatnie. Jeżeli bawisz się w budowę wykrywaczy warto zajrzeć na forum geotech'a.
Re: Strojenie cewki / cewek
A jednak da się zrobić by cewka RX była wielkości TX
http://www.md4u.ru/viewtopic.php?f=91&t=10697
http://www.google.com/patents/US20140062488
http://www.md4u.ru/viewtopic.php?f=91&t=10697
http://www.google.com/patents/US20140062488