Tesoro Cortes

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cortes

Post autor: ProScan »

OK Panie Pawle.

Ja powiedziałem już wszystko w tym temacie, jak na razie, dopóki jakieś nowe fakty się nie pojawią.

Chętnie widziałbym wpisy innych posiadaczy Cortezów.

:pa

proscan

PS
Wykrywacz można poznać w kilkadziesiąt minut, jeśli zna się na ogólnie wykrywaczach. Ale tylko w sensie "co do czego służy".

Własności wykrywacza, jego reakcje na różne sytuacje, w różnych warunkach, z różnymi przemiotami i ich kombinacjami to są setki i tysiące godzin w terenie.
euro_sabre
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 9:05 pm
Lokalizacja: Gorzów

Cortes i nic więcej...

Post autor: euro_sabre »

Witka,

Cortes i nie potrzebuję niczego więcej. Prawdziwa, niczym nie zmącona przyjemność (tylko wielkość cyferek mógłaby być jak w Leonie - chociaż). Minelaby u Nas były, ale się zmyły... White'sy też były, ale wyszły... nawet Tejony były, ale za dużo ironsów tropiły i po milion milionów pestek TT kazały się schylić... Deus na razie nie jest w zasiegu ;)

także...

Jak masz sos to weź dwa, Tejona (na pole) i Cortesa (do lasu).

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cortes

Post autor: ProScan »

Trochę sprzeczne informacje zostały powyżej przekazane, ale co mi tam. Każdy ma swój rozum. Niech czyta i analizuje.

Rozbawiło mnie tylko, ze na placu boju zostało Tesoro i... Deus. Dziwnie pokrywa się to z ofertą pewnego dealera ;-)

:pa

proscan
euro_sabre
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 9:05 pm
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tesoro Cortes

Post autor: euro_sabre »

Heh zaznaczam, że to mój placu boju :) - z Denarem nic mnie nie łączy, nawet ostatnio mnie wkurzył, bo zamawiałem chyba już 5-ty czy 6-ty patyk u niego, a Ten zawołał o zaliczkę... żenua...

...ale w Polsce nie mamy wyboru :( - a Denar to wg mnie po prostu kopacz-cwaniak z doświadczeniem, wybrał sobie najlepsze firmy do handlowania (...i używania), to tyle...

Pa

P.S. Co to za sprzeczne info przekazałem ? ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cortes

Post autor: ProScan »

Sprzeczne info:

Cortes i nie potrzebuję niczego więcej


i

Jak masz sos to weź dwa, Tejona (na pole) i Cortesa (do lasu)


Info jest sprzeczne, chyba że kolega chodzi tylko po lesie. Poza tym, skoro Tejonem kopie się żelastwo, to polecanie go na pola jest także dosyć ryzykowne i niebyt zrozumiałe. Tak samo niezrozumiałe jest polecanie Cortesa do lasu, bo moim zdaniem to detektor głównie na drobnicę. Nie przeczę, że do lasu też się nada, zwłaszcza że strojenie do gruntu działa tylko w trybie All Metal. A do dyskryminowania łusek nie potrzeba identyfikatora - można sobie pomóc podwójną dyskryminacją w Tejonie.

Rozumiem, że kolega miał i sprawdził Deusa skoro uważa, że jego jedyną wadą jest cena (tak wynika z kontekstu wypowiedzi).

Co do opinii o sprzedawcy, to mam podobną. Handel polegający na tym, że najpierw robi się darmową kampanię promocyjną na forach internetowych, potem zbiera się zapisy i zaliczki, to każdy głupi może prowadzić (o ile pozwoli mu na to producent - jak widać pozwala i stąd mamy takie dziadostwo - wystarczy porównać jak handluje się Tesoro i XP w Czechach).

:pa

proscan
euro_sabre
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 9:05 pm
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tesoro Cortes

Post autor: euro_sabre »

Z tym żelastwem na polu to nie przesadzaj, co podniesziesz 3 podkowy i 10 gwoździ przez 6h (mówimy o Tejonie, tuż nad IRON) ? To nie umywa się z ilością żelaza w lesie, przy ziemiankach - dziesiątki kilogramów dziennie (uff).

Z tą podwójną dyskryminacją ja nie ryzykowałem, cień wątpliwości i się kopie, sam wiesz... poza tym starzeje się i jestem w stanie zrezygnować z kilku centów zasięgu, dla wyświetlacza (który bardzo rzadko się myli).

Deusa nie miałem, ale gdybym miał "lewe" 5 tysi to bym brał - dlatego taki kontekst.

Cortes tylko drobnica (cokolwiek to znaczy)... ...i całe szczęście.

P.S. Ale się czepiasz ;) Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Tesoro Cortes

Post autor: ProScan »

To nie jest moja argumentacja. Ja tylko wytykałem niespójności.

I nie czepiam się, tylko dbam o równowagę. Jeśli jakiś wpis jest nadmiernie entuzjastyczny ("Cortes i nic więcej nie trzeba"), to muszę dać jakąś przeciwwagę.

:pa

proscan
euro_sabre
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 9:05 pm
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tesoro Cortes

Post autor: euro_sabre »

Gwoli ścisłości: Cortes i JA nie potrzebuję niczego więcej... chyba, że Deus'a :lol:
ODPOWIEDZ