Zasilanie 5900
Re: Zasilanie 5900
Ja swojego przerobiłem dawno temu na cztery sztuki AA. Używam tylko Enelopy. Święty spokój od tej pory z zasilaniem. Oczywiście ten stary skorodowany zasobnik na akumulatory musiałem wyrzucić. To było główne źródło problemów z zasilaniem.