Teknetics omega 8000

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Cube47pl
Posty: 68
Rejestracja: sob mar 13, 2010 5:05 pm
Lokalizacja: Choroń
Kontakt:

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: Cube47pl »

Witam,
mam takie pytanko jak się sprawuje powyższy sprzęt w porównaniu z xterrą 70 ?
Przepraszam za odgrzanie kotleta.
Pozdrawiam.
PS.
Zdanie kolegi mklw znam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: ProScan »

Kotlet jest jeszcze ciepły, ale ja i tak nie powiem, bo nie wiem.

Raczej nie ma co liczyć na opinie od tych, co mieli oba wykrywacze w rękach (bo raczej takowych nie będzie).

:pa

proscan
filozof
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 25, 2005 9:24 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: filozof »

"...Nowością technologiczną jest wskaźnik zawartości tlenków żelaza..."
Wszelakie info na temat tej nowości mnie bawi i interesuje.

Na Mazurach dzisiaj 15 stopni! Wiosna w morde!! :lol:
ODPOWIEDZ