Witam,
mam takie pytanko jak się sprawuje powyższy sprzęt w porównaniu z xterrą 70 ?
Przepraszam za odgrzanie kotleta.
Pozdrawiam.
PS.
Zdanie kolegi mklw znam.
Teknetics omega 8000
Re: Teknetics omega 8000
Kotlet jest jeszcze ciepły, ale ja i tak nie powiem, bo nie wiem.
Raczej nie ma co liczyć na opinie od tych, co mieli oba wykrywacze w rękach (bo raczej takowych nie będzie).
proscan
Raczej nie ma co liczyć na opinie od tych, co mieli oba wykrywacze w rękach (bo raczej takowych nie będzie).
proscan
Re: Teknetics omega 8000
"...Nowością technologiczną jest wskaźnik zawartości tlenków żelaza..."
Wszelakie info na temat tej nowości mnie bawi i interesuje.
Na Mazurach dzisiaj 15 stopni! Wiosna w morde!!
Wszelakie info na temat tej nowości mnie bawi i interesuje.
Na Mazurach dzisiaj 15 stopni! Wiosna w morde!!