Problem z xlt - zakłócenia

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Witam Doktorze ;) sprzęt u mnie od piątku , nie było aż czasu z internetu skorzystać , jestem zadowolony i wdzięczny za naprawę Pozdrawiam :D
Eagle
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 27, 2013 12:11 am

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: Eagle »

Witam. Podepnę się pod temat, Jaka może być przyczyna wzbudzania się wykrywacza przy częstotliwości 4 ?. Na 3 i 5 jest w miarę stabilnie ale też potrafi szaleć przy spadku napięcia. AC sens 66, preamp 5.

Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Nastawa 4 jest fabryczna i taka powinna być używana.

Preamp Gain 5 to wysoka nastawa i niestabilność nie musi dziwić.

Najczęstszą przyczyną niestabilności jest problematyczna sonda.

:pa

proscan
Eagle
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 27, 2013 12:11 am

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: Eagle »

Witam. Sprawdziłem dzisiaj wykrywacz na ustawieniach fabrycznych. Jest trochę lepiej ale też szaleje, dopiero zmiana częstotliwości pomaga. Baterie nowe, przewód od cewki nie uszkodzony. Jak pan myśli wina cewki czy elektroniki ?

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Najczęstszą przyczyną niestabilności jest problematyczna sonda.
:pa

proscan
ODPOWIEDZ