Problem z xlt - zakłócenia
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Witam Doktorze
sprzęt u mnie od piątku , nie było aż czasu z internetu skorzystać , jestem zadowolony i wdzięczny za naprawę Pozdrawiam 
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Witam. Podepnę się pod temat, Jaka może być przyczyna wzbudzania się wykrywacza przy częstotliwości 4 ?. Na 3 i 5 jest w miarę stabilnie ale też potrafi szaleć przy spadku napięcia. AC sens 66, preamp 5.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Nastawa 4 jest fabryczna i taka powinna być używana.
Preamp Gain 5 to wysoka nastawa i niestabilność nie musi dziwić.
Najczęstszą przyczyną niestabilności jest problematyczna sonda.

proscan
Preamp Gain 5 to wysoka nastawa i niestabilność nie musi dziwić.
Najczęstszą przyczyną niestabilności jest problematyczna sonda.
proscan
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Witam. Sprawdziłem dzisiaj wykrywacz na ustawieniach fabrycznych. Jest trochę lepiej ale też szaleje, dopiero zmiana częstotliwości pomaga. Baterie nowe, przewód od cewki nie uszkodzony. Jak pan myśli wina cewki czy elektroniki ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: Problem z xlt - zakłócenia
Najczęstszą przyczyną niestabilności jest problematyczna sonda.
proscan