Strona 1 z 1
Zmodyfikowana cibola?
: pn sty 19, 2009 8:40 pm
autor: saper
Witam, proscanie, odpowiedz na me pytanie:) Co ten koles wmontował do tego tesoraka? Jak na moje oko jest to chyba jakis balans gruntu, ale nie jestem pewien, link:
http://pl.youtube.com/watch?v=JAj2Oc6CR8E&translated=1
Pzodrawiam!
Re: Zmodyfikowana cibola?
: pn sty 19, 2009 9:32 pm
autor: ProScan
Mój włoski powiedziałbym jest bardzo ograniczony
Z tego co widziaem, usłyszałem i domyśliłem się, to nie wykonał jakichś znaczących przeróbek. Dołożył tylko pokrętło strojenia do gruntu (zamiast wewnętrznego regulatorka) oraz spust do przełączania ALL METAL - DISC (pewnie bocznikujący styk w pokrętle dyskryminacji).
proscan
Re: Zmodyfikowana cibola?
: wt sty 20, 2009 4:15 pm
autor: saper
Czyli ze jest to odpicowana cibola, na vaquero

Dałbys rade takie cos zrobić? I czy wogóle ma to sens?
Pozdrawiam!
Re: Zmodyfikowana cibola?
: wt sty 20, 2009 6:09 pm
autor: ProScan
Nie znam szczegółów konstrukcyjnych, ale myslę że na tym zasadniczo polega różnica.
Czy ma sens - nie mi o tym decydować. Ja na pewno chciałbym mieć ręczne strojenie, ale wiem że niektórym to nie pasuje, wręcz nie powinni tego mieć
Raczej nie chciałbym bawić się w takie rzeczy. Bardzo nie lubię dziurawić wykrywaczy - chociaż czasami muszę.
proscan
Re: Zmodyfikowana cibola?
: wt sty 20, 2009 10:13 pm
autor: saper
Jesli juz chciałbys sie tego podjać, to ile by kosztował taki zabieg?
Pozdrawiam!
Re: Zmodyfikowana cibola?
: wt sty 20, 2009 10:19 pm
autor: ProScan
Nie chciałbym !!
Zabieg byłby średnio opłacalny zarówno dla mnei jak i dla klienta - mówiąć inaczej lepiej kupić sobie używane Vaquero niż niszczyć Cibolę.
Sam potencjometr wieloobrotowy dobrej jakości kosztuje kiladziesiat zł. Do tego dochodzi jakiś dobry przełacznik na spust (też za 5 zł nie kupię). Plus zarobek dla mnie, fiskusa, poczty.
Tego typu przeróbki to albo samemu albo u kolegi, który zrobi za piwo.
proscan
Re: Zmodyfikowana cibola?
: wt sty 20, 2009 10:38 pm
autor: saper
No, w sumie masz racje. Szkoda ze vaquero nie jest tak popularny jak cibola, jedyne co mozna kupic to nowke, albo wygrzebac głeboko z jakiegos forum, 3 miesieczna uzywke za 1400zł
Pozdrawiam!