Strona 1 z 1

Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lut 23, 2009 2:59 pm
autor: zdzichowina
Czy była by morzliwośc zastosowania procesora od Safari do Qattro . Chętnych na taką przeróbkię było by napewno dużo .

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lut 23, 2009 4:33 pm
autor: ProScan
Zanim odpowiem na to pytanie, to proszę wskazać 3 różnice w działaniu oprogramowania S-Q.

I nie liczyć ekranu powitalnego.

:pa

proscan

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: czw paź 22, 2009 9:30 pm
autor: Armand
Może S jest szybsze? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Myślisz, że różnica jest tylko w kolorze farby wykrywacza i sondzie?

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: czw paź 22, 2009 10:21 pm
autor: ProScan
Sonda jest inna. Ale to nie jest różnica w oprogramowaniu :-)

A czy szybsze? Ja nie wiem. Może głębsze? Ja nie wiem. Może ma lepszą identyfikację? Ja nie wiem.


:pa

proscan

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 2:26 pm
autor: marcinch1979
a ja wiem:
znacznie drozsze, a wystarczy tylko wymienic cewke na Pro

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 2:29 pm
autor: ProScan
Tak i ja przypuszczam. Chętnie bym sprawdził. Dla Odkrywcy mamy już gotowy test Quattro - brakuje tylko Sarafi do kompletu...

:pa

proscan

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 5:32 pm
autor: Witcher
Ja mam nową sondę jak by ktoś potrzebował 8)

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 5:38 pm
autor: ProScan
Na sprzedaż ? Za ?

:pa

proscan

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 6:41 pm
autor: Witcher
Do testów jak by była potrzebna( w sensie: mogę ją pożyczyć na kilka dni ) :D

Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro

: pn lis 16, 2009 6:49 pm
autor: ProScan
Hehe.

Jak będzie dostępny Safari, to i sonda będzie.

Ale dzięki serdeczne za gotowość do pomocy.

:pa

proscan