Szukam sposobu na głębszą penetrację ziemianek (najbardziej zalezy mi na tych na Mierzei. Więc czysty piasek, bez kamieni itd.). Póki co swojego XLT uzbroiłem w BM 1500. Ale chcę jeszcze głebiej sięgnąć. Zastanawiam się nad ramą. Co sądzicie o tym?:
http://www.allegromat.pl/aukcja37452
Może jakieś inne propozycje?
pzdr!
Frame detektor lub inne, na "dużego zwierza"
-
wawaludzik
- Posty: 2
- Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:19 pm
Re: Frame detektor lub inne, na "dużego zwierza"
Temat innych propozycji, właśnie wałkowany jest
tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1843
i tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1842
Co do ramy z aukcji to:
- cena wysoka (kup teraz za wysoka);
- jakość nieznana, ale wygląda znacznie lepiej niż rama z aukcji z linku powyżej;
na plus
- tryb statyczny
- wskaźnik LCD pokazujący rozpiętość sygnału (i jak słusznie zauważa sprzedawca, po szybkości narastania można wnioskować co do głębokości znaleziska);
- regulacja częstotliwości;
- regulacja długości impulsu nadawczego;
- możliwość otrzymania rachunku (czyli nie jest to produkcja pokątna - gwarancja dwa lata zapewniona ustawowo);
- podawane zasięgi bardzo dobre (o ile prawdziwe);
Przydałaby się jakaś instrukcja on-line, żeby dowiedzieć się więcej.
proscan
tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1843
i tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1842
Co do ramy z aukcji to:
- cena wysoka (kup teraz za wysoka);
- jakość nieznana, ale wygląda znacznie lepiej niż rama z aukcji z linku powyżej;
na plus
- tryb statyczny
- wskaźnik LCD pokazujący rozpiętość sygnału (i jak słusznie zauważa sprzedawca, po szybkości narastania można wnioskować co do głębokości znaleziska);
- regulacja częstotliwości;
- regulacja długości impulsu nadawczego;
- możliwość otrzymania rachunku (czyli nie jest to produkcja pokątna - gwarancja dwa lata zapewniona ustawowo);
- podawane zasięgi bardzo dobre (o ile prawdziwe);
Przydałaby się jakaś instrukcja on-line, żeby dowiedzieć się więcej.
proscan