Sztyca dolna do SOVEREIGNA
Sztyca dolna do SOVEREIGNA
Witam serdecznie,chcialem zapytac czy dysponujecie sztyca dolna do SOVEREIGNA ? I jesli tak to ile kosztuje?
Re: Sztyca dolna do SOVEREIGNA
Witam,
O podzespoły do Minelaba proszę pytać polskiego dystrybutora albo producenta.
proscan
PS
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881
PPS
Zarejestrował się Pan podwójnie - chce Pan utrzymać oba konta?
O podzespoły do Minelaba proszę pytać polskiego dystrybutora albo producenta.
proscan
PS
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1881
PPS
Zarejestrował się Pan podwójnie - chce Pan utrzymać oba konta?