Strona 1 z 1

Dla narzekajacych na ergonomię...

: sob sty 23, 2010 10:31 pm
autor: Szkodnik
Witam
Filmik dla wszystkich narzekąjacych na ergonomię obecnych detektorów, może Proscanie rozpoznasz co to za sprzęt??

http://www.youtube.com/user/christopher ... WQXodS8oAY

Pozdrawiam :evil:


P.S: w następnym filmiku pojawia się informacja, że film był kręcony w 1974
roku, więc sprzet pochodzi pewnie też z tego okresu

Re: Dla narzekajacych na ergonomię...

: sob sty 23, 2010 10:50 pm
autor: ProScan
Mi to wygląda na przerobioną nieco wersję amerykańskiego wykrywacza min z lat II wojny SCR 625.

Obrazek

Obrazek

:pa

proscan