Strona 1 z 1

Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: ndz maja 23, 2010 9:19 pm
autor: ProScan
Tylko dla wtajemniczonych

http://www.iranpuls.ir/

:)

proscan

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: pn maja 24, 2010 1:09 pm
autor: gawron
podejmiesz się tłumaczenią :D ?

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: pn maja 24, 2010 1:19 pm
autor: ProScan
Myślę że znajdą się woluntariusze - na pewno tacy dobroczyńcy braci poszukiwawczej są pomorskim forum, albo na tezaurusie.

:D

proscan

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: pn maja 24, 2010 10:16 pm
autor: gawron
ciekawe jak oni się łapią w tych kreseczkach i kropkach, głowa boli od samego patrzenia O:)

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: pn maja 24, 2010 11:09 pm
autor: wert123
A mi się strona logowania podoba , od prawej do lewej :D

http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

: wt cze 29, 2010 2:34 pm
autor: wiciu_r
Faktycznie wiele tu piszą, chociaż nie piszą co piszą...
Naprawdę dał Pan radę się zarejestrować ???
Chyyyylę czoła głęboko...