witam
chciałbym wymienić potencjometry w swoim w6000 mam tam 1-A10K (sig balans)i 3-B100K (tuner/disc/volume).szukając w necie zauważyłem że różni producenci różnie okreslają charakterystyke. i mam pytanie kture są liniowe a które logarytmiczne niestety nie mam omomierza i nie mam jak sprawdzić
pozdrawiam hiidery
whites 6000 di pro sl potencjometry
Re: whites 6000 di pro sl potencjometry
W 6000 konwencja jest taka: A - logarytmiczne, B - liniowe.
A wolno spytać po co kolega chce je wymieniać?
proscan
A wolno spytać po co kolega chce je wymieniać?
proscan
Re: whites 6000 di pro sl potencjometry
witam proscanie i dziekuje za odpowiedz.
potęcjometry chce wymienić ponieważ są wyrobione .co najmniej na trzech czuć lekki luz na ośce,tuner oraz disc nie chodzą miękko czuć lekkie chrobotanie,po za tym dyskryminacja nie działa najlepij (porównywałem zachowanie wykrywacza wykonując czynności z filmu mranda ) .volume dwa dni temu przestał reagować.mam nadzieje że to tylko potęcjometry jak nie będe rezerwował miejsce w kolejce do pana
pozdrawiam hiidery
potęcjometry chce wymienić ponieważ są wyrobione .co najmniej na trzech czuć lekki luz na ośce,tuner oraz disc nie chodzą miękko czuć lekkie chrobotanie,po za tym dyskryminacja nie działa najlepij (porównywałem zachowanie wykrywacza wykonując czynności z filmu mranda ) .volume dwa dni temu przestał reagować.mam nadzieje że to tylko potęcjometry jak nie będe rezerwował miejsce w kolejce do pana
pozdrawiam hiidery