http://www.allegro.pl/item97562746_spec ... nacja.html
Witam! Proszę o kilka słów na temat tego modelu i ewentualnie do jakiej kwoty warto licytowac ?
Spectrum - wykrywacz z allegro
Re: Spectrum - wykrywacz z allegro
Witam,
To jest Eagle Spectrum (poprzednik XLT) w wersji do mocowania na szelkach i noszenia na klatce piersiowej. Te nazwy Jonny Van Norden (nie mylić z VanWorden) to dla Niemieckiego dealera.
Kilka śmiesznych zdań z opisu:
Nowy XLT jest tańszy.
Fajne !
Cewka wydaje się być zajechana - ale zdjęcie bardzo słabe. Brak etykiety - musi być, bo zakleja otwór technologiczny.
To jest najlepsze.
Od kiedy to wykrywacze kupione w Niemczech mają polską instrukcję ?
Sądzę że wykrywacz kwalifikuje się do przeróbki na normalny uchwyt. Kabel od sondy pewnie też do wymiany.
Sam model jest świetny, ale nie znając stanu nie zaryzykowałbym więcej jak 1000-1200zł.
proscan
To jest Eagle Spectrum (poprzednik XLT) w wersji do mocowania na szelkach i noszenia na klatce piersiowej. Te nazwy Jonny Van Norden (nie mylić z VanWorden) to dla Niemieckiego dealera.
Kilka śmiesznych zdań z opisu:
Jest to wykrywacz który mam od roku zakupiłem go za ponad 4000 zł
Nowy XLT jest tańszy.
posiada on dyskryminacje metali nie taką jak mają sprzedawane w Polsce pseudo wykrywacze
Fajne !
natomiast części które miały styczność z ziemia db stanie .
Cewka wydaje się być zajechana - ale zdjęcie bardzo słabe. Brak etykiety - musi być, bo zakleja otwór technologiczny.
SPRZĘT ZWRACA SIE PO KRÓTKIM CZASIE
To jest najlepsze.
Ze względu że wykrywacz był kupywany w Niemczech , posiadam instrukcje obsługi w j .polskim .
Od kiedy to wykrywacze kupione w Niemczech mają polską instrukcję ?
Sądzę że wykrywacz kwalifikuje się do przeróbki na normalny uchwyt. Kabel od sondy pewnie też do wymiany.
Sam model jest świetny, ale nie znając stanu nie zaryzykowałbym więcej jak 1000-1200zł.
proscan
Re: Spectrum - wykrywacz z allegro
Serdeczne dzięki za szybką i konkretną odpowiedź.
Opisami niektórych aukcji można by uzupełnic repertuar kabaretu
CZEŚĆ ![/code]
Opisami niektórych aukcji można by uzupełnic repertuar kabaretu
CZEŚĆ ![/code]
-
Van Worden
Re: Spectrum - wykrywacz z allegro
Witam!
Dodam tylko, że tę wersję zaprojektował pewien amerykański poszukiwacz i reszcie świata znana była pod nazwą SIERRA SPECTRUM..
Sam patent jest bardzo ciekawy - wykrywacz noszony jest na pasie bądź na klatce piersiowej co znacznie poprawia komfort pracy i w pewnych sytuacjach jest bardzo przydatne (np. podczas brodzenia w płytkiej wodzie). Pokrowiec i szelki wykonane są z mocnej i pogodoodpornej Cordury.. Używałem taki sprzęt przez kilka lat i byłem bardzo zadowolony. Jednak ten sposób noszenia wykrywacza nie wszystkim przypadnie do gustu, więc trzeba się z tym liczyć przed zakupem.
Pozdrawiam
VW
Dodam tylko, że tę wersję zaprojektował pewien amerykański poszukiwacz i reszcie świata znana była pod nazwą SIERRA SPECTRUM..
Sam patent jest bardzo ciekawy - wykrywacz noszony jest na pasie bądź na klatce piersiowej co znacznie poprawia komfort pracy i w pewnych sytuacjach jest bardzo przydatne (np. podczas brodzenia w płytkiej wodzie). Pokrowiec i szelki wykonane są z mocnej i pogodoodpornej Cordury.. Używałem taki sprzęt przez kilka lat i byłem bardzo zadowolony. Jednak ten sposób noszenia wykrywacza nie wszystkim przypadnie do gustu, więc trzeba się z tym liczyć przed zakupem.
Pozdrawiam
VW