Witam.Obecnie zasilam swój detektor 6 akumulatorkami R6 Sanyo o pojemności 2500 każdy.Mam pytanie czy mogę zastosować koszyczek bateryjny zawierający 8 sztuk takich samych akumulatorków.Czy przetwornica - stabilizator napięcia to wytrzyma.Whites dzięki doskonałej rozbudowanej elektronice jest dość prądożerczy.Zależy mi na możliwości kilkudniowych poszukiwań bez konieczności ładowania akumulatorków.
Pozdrawiam. Marek
Zasilanie Whitesa 5900 Di Pro Sl.
Re: Zasilanie Whitesa 5900 Di Pro Sl.
Witam,
Wołałbym kontynuację bieżącego wątku o niemal identycznym temacie:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1798
Pytanie tam przenoszę - a tutaj blokuję.
proscan
Wołałbym kontynuację bieżącego wątku o niemal identycznym temacie:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1798
Pytanie tam przenoszę - a tutaj blokuję.
proscan