podłokietnik gti2500

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
pawel1970
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 2:54 pm

podłokietnik gti2500

Post autor: pawel1970 »

witam serdecznie czy dostane u pana rure gietą wraz z tym plastikiem do mocowania rękojeści w gti 2500 bo mi się złamała lecz pospawano ale 2 wypady w teren i znowu się złamał zrobiłem z rurki do wody ale musiałem w plastiku wyciąć kołki bo mi otwory uciekły dzwoniłem do vikinga ale nie wiadomo czy to dostaną bardzo będe wdzięczny za odpowiedz.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: podłokietnik gti2500

Post autor: ProScan »

Komplet niedawno na allegro widzialem.

Ja mam tylko te plastiki.

Proszę jeszcze pytać w Talcompie.

:pa

proscan


UWAGA!!!!

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 7542#17542
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: podłokietnik gti2500

Post autor: ProScan »

pawel1970
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 2:54 pm

podłokietnik gti2500

Post autor: pawel1970 »

wielkie dzięki zamówiłem pozdrawiam jesteś wielki.
ODPOWIEDZ