Cewka na monetki - Explorer

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
don66
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 11:49 am
Lokalizacja: Śląsk

Cewka na monetki - Explorer

Post autor: don66 »

Witam!
Proszę o radę. Myślę nad zakupem jakiejś przyjemnej (dobra, lekka i stabilna) cewki do Explorera II, na monetki.
Zastanawiam się nad:

- DeTech 4,5x7"(10 x 18 cm)
- Minelab FBS 8" (20 cm)
- DeTech 8x6'' (20 x 15 cm)
- Nel Sharpshooter 8,5x5,5 (21 x 14 cm)
(kolejność przypadkowa)

Dużo sprzecznych opinii słyszałem na temat cewek NEL i w ogóle cewek małych.

Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z tymi cewkami i może coś konkretnego na ich temat powiedzieć, pomóc dokonać wyboru, ewentualnie wybić mi ten pomysł z głowy.

Za opinie serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka na monetki - Explorer

Post autor: ProScan »

Nie widzę żadnych różnic pomiędzy tymi sondami.

Czysty marketing.

:pa

proscan
don66
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 11:49 am
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cewka na monetki - Explorer

Post autor: don66 »

Dzięki Panie Piotrze, a jak z przyjemnością użytkowania, trwałością i kompatybilnością z wykrywką.
I tak ogólnie, czy warto w to wchodzić (snajperki)?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka na monetki - Explorer

Post autor: ProScan »

Tutaj waga chyba jest jedynym namacalnym wyróżnikiem (ale czy to ważne?). Najtrwalszy będzie oryginał 8 cali, ale jest dosyć masywna i przez co cięższa.

Ja bym tych cewek nie zaliczał do snajperek - może poza tą pierwszą.

Zastosowanie snajperek jest niszowe.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ