Witam jak można wrzucę test sprzętów tak zwany łeb w łeb na najbardziej optymalnych nastawach Deus Etraca i Dwóch wypożyczonych na moją prośbę czyli Bułgarów Visty Gold 25khz i Smart 15,7khz . Przy okazji sprawdziłem cewkę 13" Detecha z wad muszę powiedzieć że ma cholernie sztywny kabel , nie wiem co będzie w zimę .
Deus powyżej pewnej granicy gubi ID na wyświetlaczu pokazuje dwie kreski poprzeczne chodzimy na czuja, ale wykrył wszystkie cele . Deus i ETrac testowany był przez doświadczonego Pana znającego temat.
https://www.youtube.com/watch?v=Ypla-w6eUdo
Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
Jeśli ktoś jest chętny na zrobienie jakiegoś skrótowego opisu z wnioskami, to bardzo proszę.

proscan

proscan
Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
Litości!! Kto śmiga z E-trackiem na fabrycznej dyskryminacji??? 
Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
Pięć wykrywaczy było ustawione tak żeby nie widziały gwoździa Etrac czułość 28 , okrągłe zawleczki butów kolegi były sygnalizowane
Visty pokrętło pozycja godziny 11 nie widzą gwoździa .
W teście na biżuterię i eurocentówki Etrac był ustawiony w jego ALLmetalu złotą zawieszkę sygnalizował jako stalowy śmieć i w pozycji dyskryminacji gwoździa nie pokazywał złota .
Visty pokrętło pozycja godziny 11 nie widzą gwoździa .
W teście na biżuterię i eurocentówki Etrac był ustawiony w jego ALLmetalu złotą zawieszkę sygnalizował jako stalowy śmieć i w pozycji dyskryminacji gwoździa nie pokazywał złota .
Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
Przy takim ustawieniu dyskryminacji dziwię się że widział cokolwiek ( 4 minuta 29 sekunda filmu).Odnośnie zawieszki, jak dla mnie nie był to sygnał na żelazo lecz właśnie na złoto lub cienką srebrną monetkę.
Re: Test Deusa E traca Visty Smart Gold i Omegi
17 cm to nie jest zły wynik wierze każdy by chciał więcej, może jak by była zakopana na 19 to by chwycił . Pomiar Etraca na mała mosiężna monetkę oscyluje w podobnych granicach co jego rówieśnika Safari , kiedyś nawet Pan Piotr testował safari .
Jesli interesują kolegę testy Etraka tu są w warunkach że tak powiem laboratoryjnych .
http://www.youtube.com/watch?v=URwB7r_Z1Oc
Jesli interesują kolegę testy Etraka tu są w warunkach że tak powiem laboratoryjnych .
http://www.youtube.com/watch?v=URwB7r_Z1Oc