cewka do explorera se pro

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

cewka do explorera se pro

Post autor: dziuba8024 »

Witam
Panie Piotrze , pisze z prosba bo wiem ze nie serwisuje Pan minelaba , sprawa ma sie tak

sprzedalem explorera se prof. stan idealny wszystko na 100% sprawne , wczoraj doszedl do goscia a dzis dzwoni ze nie widzi monet i caly czas wydaje jakies dzwieki .... niby ustawil dobrze itp.

jaki koszt sprawdzenia cewki ? bo gosc uwaza ze cos z cewka i przyjdzie mi z gosciem sie sadzic bo nie mam zamiaru przyjac uszkodzonego sprzetu ... gosc mowil ze paczka przyszla w stanie nienaruszonym zadnych oznak uszkodzen ... nie wiem co on mogl poprzestawiac lub uszkodzic ... gosc mowi ze cos z cewka nie tak bo ustawil nawet na all metal... i monet srebrnych nawet z bliska nie widzi .

ps. cewka to 11 ta nowa .

pozdrawiam .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: cewka do explorera se pro

Post autor: ProScan »

Nie widzi monet srebrnych, czy żadnych?
dziuba8024
Posty: 42
Rejestracja: sob sie 23, 2008 3:08 pm

Re: cewka do explorera se pro

Post autor: dziuba8024 »

niby zadnych , nawet duzych srebrnych
:smt009
ODPOWIEDZ