Witam czy ten ex z linku poniżej to dobry wybór na kolor i czy jest zeczywiscie tak wolny jak go opisuja ogólnie czy jest wart tej ceny bo jest to sprzet chyba nie pierwszej mlodosci?
http://allegro.pl/minelab-explorer-i4311261137.html
minelab explorer z allegro
Re: minelab explorer z allegro
Oferta nieaktualna, więc nie mam co się do niej odnosić. Dopisek o serwisie u mnie uważam za "wycieranie sobie gęby proscanem", bo jeśli wykrywacz by u mnie, to wiele late temu co nie ma najmniejszego znaczenia dla kupującego. Sprzedający próbuje używać nazwy proscan nie wiadomo po co (a może wiadomo?).
A o Explorerze napisano megabajty tu i na innych forach.
Wątek przeniosę (tylko zastanowię się gdzie).

proscan
archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja161433
A o Explorerze napisano megabajty tu i na innych forach.
Wątek przeniosę (tylko zastanowię się gdzie).
proscan
archiwum: http://www.allegromat.pl/aukcja161433