Fisher F2 + Detech 13" DD - opinie

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
sonnny
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 03, 2013 7:50 am

Fisher F2 + Detech 13" DD - opinie

Post autor: sonnny »

Witam, spotkał się ktoś z tym sprzętem ? Przyznam szczerze że trochę go potestuje ale a tej cewce do f2 nic nie mogłem znaleźć w sieci prócz ogłoszeń na kilku stronach z litwy. Może ktoś coś wie na temat Fisherka z tą cewką ? Zasięg lepszy czy tylko separacja i dyskryminacja ? Z rok może 1,5 miałem F2 ale na 8 to sprzęt chociaż znam już.
ODPOWIEDZ