Strona 1 z 1

white's Matrix,podświetlenie.

: sob cze 27, 2015 8:50 am
autor: dino73
Witam serdecznie Proscanie po jakimś czasie i kilku wykrywaczach postanowiłem jednak powrócić do Whatesów,właśnie zakupiłem Matrixa w dobrej cenie z gratisami :D Sprzęt dotrze niedługo do mnie.Mam jedno pytanko czy można zrobić jakąś modyfikacje aby wyświetlacz miał podświetlenie?Do jesieni już blisko a ja lubię po zmroku wyskoczyć na poletka.

Re: white's Matrix,podświetlenie.

: sob cze 27, 2015 9:16 am
autor: ProScan
Czy można zrobić - oczywiście, że można. Czy ja robię - nie koniecznie :)

Gdzieś już było o tom. Jak znajdę, to połączę wątki.

:pa

proscan

Re: white's Matrix,podświetlenie.

: sob cze 27, 2015 10:26 am
autor: ProScan
Znalazłem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... =17&t=2042

Tamten temat trochę się zestarzał. Obecnie możliwe są lepsze rozwiązania.

:pa

proscan

Re: white's Matrix,podświetlenie.

: sob cze 27, 2015 11:05 am
autor: dino73
Dziękuje za odpowiedź czyli najlepszą opcją byłby zakup nowego wyświetlacza z podświetleniem.

Re: white's Matrix,podświetlenie.

: sob cze 27, 2015 11:14 am
autor: ProScan
To na pewno. Wszelkie lampki/diody zewnętrze, światłowody i inne to lipa. Brzydkie i kiepska jakość oświetlenia. Ogólnie nieefektywne i nieefektowne.

:pa

proscan