Witam
Nurtuje mnie takie pytanie , czy w Explorerze II mogę ustawić np.dwa czy trzy tony identyfikacji dźwiękowej ? czy tylko 1 lub 99 tonów?
pozdr.
Minelab Explorer II - identyfikacja tonalna
Re: Minelab Explorer II - identyfikacja tonalna
Proszę przyjrzeć się bliżej nastawie TONE - Variability.
proscan
proscan