Tesoro Cibola tuning?
: czw wrz 06, 2007 10:48 am
Witam pana jestem użytkownikiem Ciboli jestem bardzo zadowolony ale czy była by mozliwość zwiększenia siły zasięgu ?
Naprawy, obsługa, porady, ciekawostki etc. (Uwaga: treści komercyjne !)
http://proscan.gliwice.pl/forum/