jeszcze panie Piotrze takie dwa pytanka:
- gdzie można znaleść w quattro datę produkcji
- czy wtyczka sondy (część zamontowana w pudełku elektroniki) powinna wykazywać jakiś ruch czy jest zamontowana na stałe a moja jest obruszana
pozdrawiam
Znaleziono 10 wyników
- śr lip 02, 2008 12:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
- ndz cze 15, 2008 5:59 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
z wawy ale czesto b ywam w twoich okolicach 
- śr cze 11, 2008 11:09 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
a może podpowiecie mi jak quattro ustawić na początek - tak żeby jak wielu nie zniechęcić się do niego od samego początku ??
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady
- ndz cze 08, 2008 10:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
no i wszystko jasne quattro jest uboższy od xs - to mi wystarcza
natomiast jaka jest tra roznica w oprogramowaniu ??
przepraszam ze jestem upierdliwy
natomiast jaka jest tra roznica w oprogramowaniu ??
przepraszam ze jestem upierdliwy
- ndz cze 08, 2008 10:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
tak całkowicie chodzi o to co jest "lepsze" xs czy q ??
a jezeli o soft :
a jezeli o soft :
PS
Dodam, że model Quattro MP jest elektronicznie i mechanicznie niemal identyczny jak Explerer II. Zupełnie inne jest oprogramowanie.
- ndz cze 08, 2008 9:57 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
dzieki czyli jesli dobrze zrozumialem :
od xs lepszy zblizony do II
a ta róznica w sofcie o ktorej gdzies tu czytalem??
przepraszam ze tak draze ale w sumie to wazne dla mnie
pozdrowienia dla mentora
od xs lepszy zblizony do II
a ta róznica w sofcie o ktorej gdzies tu czytalem??
przepraszam ze tak draze ale w sumie to wazne dla mnie
pozdrowienia dla mentora
- ndz cze 08, 2008 7:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
dziekuje za porady naprawde sie przydaly
jesli pan proscan znajdzie chwilke to moze wykresliby
jakies porównanie techniczne
pozdrawiam
jesli pan proscan znajdzie chwilke to moze wykresliby
pozdrawiam
- ndz cze 08, 2008 5:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
Re: porównanie EX II a quattro
a jeśli wybór miałby brzmieć - xs a quattro ??
- ndz cze 08, 2008 4:32 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: porównanie EX II a quattro
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 16296
porównanie EX II a quattro
bardzo proszę o takie porównanie - jesli nie szczegółowo to choć "lepszy zdecydowanie jest ..."
pozdrawiam gorąco
pozdrawiam gorąco
- pt maja 30, 2008 11:49 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Explorer różnice między XS a S
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2244
Explorer różnice między XS a S
witam szanownego Proscana
nadszedł czas że i ja chciałbym skorzystac z wielkiej wiedzy w zakresie wykrywaczy, a mianowicie:
proszę o podanie różnic miedzy minelabem explorerem S a XS
niestety na forum doczytalem sie tylko ze ma mniej funkcji (nie wiem jakich) i ze niebyl zbyt poluarny (s ...
nadszedł czas że i ja chciałbym skorzystac z wielkiej wiedzy w zakresie wykrywaczy, a mianowicie:
proszę o podanie różnic miedzy minelabem explorerem S a XS
niestety na forum doczytalem sie tylko ze ma mniej funkcji (nie wiem jakich) i ze niebyl zbyt poluarny (s ...