Witam!
Nie mialem wczesniej doczynienia z tematyka poruszana na forum, dlatego tez sorry za ewentualne braki w słownictwie fachowym i zrozumieniu tematu.
Pisze w imieniu znajomego, który jest szczesliwym posiadaczem Lorenz Deepmax X3.
Czy ktokolwiek z Was jest w stanie podac parametry kabla ...
Znaleziono 1 wynik
- ndz wrz 14, 2008 3:42 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Lorenz Deepmax X3 - kabel cewka - jakie parametry
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6892