Znaleziono 5 wyników

autor: greg57
śr kwie 17, 2013 7:39 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Garret GTI 2500 podświetlenie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4340

Re: Garret GTI 2500 podświetlenie

Dziękuję za odpowiedż.
Może i nie potrzebnie otwierałem bo straciłem podświetlenie ekranu ale zyskałem po oczyszczeniu to, że wykrywacz jest bardziej stabilny i nie wzbudza się tak jak przed czyszczeniem.Proszę o odpowiedż czy można to naprawić domowym sposobem lub jeżeli nie to jaki byłby koszt ...
autor: greg57
śr kwie 17, 2013 10:26 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Garret GTI 2500 podświetlenie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4340

Garret GTI 2500 podświetlenie

Witam
Otworzyłem puszkę z elektroniką by delikatnie przeczyścić układy i obudowę w środku miękką szmatką nasączoną spirytusem(było tego trochę ). Po złożeniu okazało się że nie działa podświetlenie ekranu wszystko inne działa OK.
Moje pytanie - co zrobiłem nie tak i czy brak podświetlenia ekranu ma ...
autor: greg57
ndz mar 22, 2009 11:01 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4869

Garrett GTI 2500

Bardzo dziękuję za odpowiedż :D
autor: greg57
ndz mar 22, 2009 10:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4869

Garrett GTI 2500

Wykrywacz jest jeszcze na gwarancji.Zakupiony w sklepie VIKING.Myślisz, że jest szansa ,że w sklepie naprawią - mają części obudowy wyświetlacza i przełożą bebechy?Nawet jeżeli było to uszkodzenie mechaniczne?
autor: greg57
ndz mar 22, 2009 10:12 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4869

Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny

Mam problem.Po ostatnich wykopkach wróciłem do domu z zerwaną obudową wyświetlacza.Poszło mocowanie.prowadnice na wyświetlaczu i mocowanie na rurce.Proszę o radę jak rozwiązać ten problem ?