Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
greg57
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:20 pm

Garrett GTI 2500 - problem mechaniczny

Post autor: greg57 »

Mam problem.Po ostatnich wykopkach wróciłem do domu z zerwaną obudową wyświetlacza.Poszło mocowanie.prowadnice na wyświetlaczu i mocowanie na rurce.Proszę o radę jak rozwiązać ten problem ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

Najpiej wymienić zerwane elementy - były przypadki uznania tego uszkodzenia na gwarancji.

Dostępu do części Garretta nie mam.

:pa

proscan
greg57
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:20 pm

Garrett GTI 2500

Post autor: greg57 »

Wykrywacz jest jeszcze na gwarancji.Zakupiony w sklepie VIKING.Myślisz, że jest szansa ,że w sklepie naprawią - mają części obudowy wyświetlacza i przełożą bebechy?Nawet jeżeli było to uszkodzenie mechaniczne?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett GTI 2500

Post autor: ProScan »

były przypadki uznania tego uszkodzenia na gwarancji.


a jeśli nie (bo ktoś nadepnał butem), to powinni sprowadzić potrzebne części.

:pa

proscan
greg57
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:20 pm

Garrett GTI 2500

Post autor: greg57 »

Bardzo dziękuję za odpowiedż :D
ODPOWIEDZ