Witam,
Mam problem z wykrywaczem Spectrum XLT, mianowicie na jednej z wypraw wyswietlacz przestal dzialac tak jak powinien, tzn przez środek biegną "martwe" linie ( puste ). Jest to dosyć uciążliwe, gdyż ekran stał czytelny w połowie. Sam wykrywacz funkcjonuje, wszystko zkalibrować/ustawić ale ...
Znaleziono 1 wynik
- pn mar 13, 2006 6:33 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Wyświetlacz w White's Spectrum XLT DFX
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 59195