Znaleziono 45 wyników
- wt paź 13, 2009 4:31 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Problem z PI
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 19605
Re: Problem z PI
No dobra będzie o złotówkę taniej
Co do płytek obustronnych, można je z powodzeniem robić również w prymitywnych warunkach, oczywiście otwory nie będą przekontaktowane (tylko drutem lub końcówkami elementów)
- pt paź 09, 2009 5:47 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Problem z PI
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 19605
Re: Problem z PI
hmm z dawien dawna znam i czasem stosuję taki układ 7660 do odwracania napięcia, po co ta prowizorka na 4011? OP741 to zabytek. 100% prowadzenie masy w analogach to umieszczenie jej całościową warstwą na drugiej stronie płytki, wszystko inne działa średnio albo wogóle 
- pt wrz 25, 2009 10:06 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Re: Zasilanie 5900
Co do baterii R14 (a zajechałem już wiele kompletów) tanie a dobre okazały się Pleomax (by Samsung).
- pt wrz 25, 2009 10:45 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8171
Re: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
zapomniałem 
- czw wrz 24, 2009 10:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8171
Re: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
nie wiem, miałeś wpaść i duuupa
a kusiłem giwerami, teraz to se możesz 
- śr wrz 23, 2009 10:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8171
Re: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
Hmm tak sobie myślę jak już poświęcam czas i energię żeby zdeptać jakiś teren to nie chciałbym potem mieć wątpliwości typu "a może przepuściłem coś głębszego". Maxima daje poczucie że teren jest dogłębnie sprawdzony ale jest strasznie męcząca.
Słyszałem że jest jakaś bardzo lekka i duża, głęboka ...
Słyszałem że jest jakaś bardzo lekka i duża, głęboka ...
- wt wrz 22, 2009 3:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8171
Re: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
Martwi mnie to że jeszcze nic głębokiego (pow. 50cm) nie wyciągnąłem, a latam z tym prawie codziennie od miesiąca, głównie na statyku. (w tym ze 2 tyg. z maximą). Albo na tych głebokościach nie ma metalu (w co wątpię) albo sygnał od takich obiektów jest na tyle słaby że go nie odróżniam od wahań ...
- pn wrz 21, 2009 1:15 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8171
Coś wyraźnie głębszego niz 5900?
ot takie pytanko...
- sob wrz 12, 2009 1:19 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Re: Zasilanie 5900
Proscan, a ile prądu ciągnie 5900? muszę poważnie pomyśleć o akumulatorach bo zajechał mi 3. komplet baterii i to dość szybko. Poza tym uporczywie przerywa zasilanie 
- pn wrz 07, 2009 9:12 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Re: Zasilanie 5900
Czasem mi od puknięcia zasilanie rozłącza, nie wiem czy winny jest któryś kontakt na bateriach czy kontakty z pudełka do płytki. Zastanawiam się czy nie zrobić oddzielnego pudełka z bateriami (akum. Li) pod podłokietnikiem, łączonego kabelkiem z porządną wtyczką z główną obudową. Powinno to dać ...
- pn wrz 07, 2009 9:06 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: nieszczęsny podłokietnik w xlt
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 17453
Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt
Podłokietnik nie musi być taki półokrągły, uważam że bardzo wygodny jest w Garrecie, z płaskimi długimi ściankami. Chyba nawet łatwiej zrobić 
- sob sie 29, 2009 7:38 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5019
Re: Właśnie zanabyłem 5900 DiPROsl
Kupiłem tą cewkę (Maxima 1500) bo była w dobrej cenie na all, dzisiaj rano przyszła i oczywiście zaraz w teren Pierwsze wrażenie ciężka, zastanawiam się czy nie da się jakoś poprawić wyważenia bo ramię mi mdleje w rekordowym tempie może podwiesić wykrywacz na pasku jakimś
Celem takiej sondy jest ...
Celem takiej sondy jest ...
- sob sie 29, 2009 11:54 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Re: Zasilanie 5900
Nie, owszem wytwarzam reflektory LED ale większej mocy, do pojazdów 4x4. Tamten projekt to lokalizator GPS.
Ładowanie jest w sumie proste, trzeba ograniczyć napięcie na 4,0V/ogniwo i prąd na 0,5C i może na tym wisieć cały czas.
Ładowanie jest w sumie proste, trzeba ograniczyć napięcie na 4,0V/ogniwo i prąd na 0,5C i może na tym wisieć cały czas.
- pt sie 28, 2009 9:26 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Re: Zasilanie 5900
Aha, fakt że zmierzyłem napięcie rozładowanych baterii bez obciążenia.
Mam jeszcze inną opcję, 2 akumulatory litowe 3,6V o poj. 2,2Ah (mam trochę takich z innego projektu).
Czy można gdzieś dostać pudełko na baterie?
Mam jeszcze inną opcję, 2 akumulatory litowe 3,6V o poj. 2,2Ah (mam trochę takich z innego projektu).
Czy można gdzieś dostać pudełko na baterie?
- pt sie 28, 2009 8:15 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138476
Zasilanie 5900
Wygląda że zajechałem już 1 komplet baterii w moim niedawno nabytym 5900. Wskaźnik testu baterii pokazywał 60 (już poza obszarem GOOD) i wykrywacz zaczął się dziwnie zachowywać na statyku (powoli reagował i się rozstrajał). Wymieniłem baterie i problem znikł. Wyciągnięte baterie pokazują jeszcze 1 ...