Problem z PI

Wszystkie kwestie, ale które nie mieszczą się w żadnym z innych działów
Marek S
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: Problem z PI

Post autor: Marek S »

No dobra będzie o złotówkę taniej ;) Co do płytek obustronnych, można je z powodzeniem robić również w prymitywnych warunkach, oczywiście otwory nie będą przekontaktowane (tylko drutem lub końcówkami elementów)
ODPOWIEDZ