Mam podobny problem z kablem (też cewka FBS PRO Coil) . Można podesłać ? Czas realizacji nie ma większego znaczenia gdyż używam zastępczej z innej firmy ale z oryginałem lepiej człowiek osłuchany jest .Jestem gotów dopłacić za szybszą realizację o ile w ogóle jest taka opcja .
Pozdrawiam
Znaleziono 18 wyników
- czw paź 01, 2020 2:15 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Re: Naprawa sondy Minelab FBS PRO COIL
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 1715986
- czw paź 04, 2012 8:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9827
Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
W takim bądź razie zaraz pakuje mojego Sovereigna do kartonu i wysyłam do Ciebie 
- czw paź 04, 2012 7:23 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9827
Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
Dziękuje Proscanie za odp . i może jednak zasugerujesz jakiś sprzęt od siebie
kierując się tylko punktem 1 i 2 .
- czw paź 04, 2012 10:39 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9827
Re: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
Więc wstępnie wybór padł na ten sprzęcik ... XP Gold Maxx Power z cewką 27cm.
- śr paź 03, 2012 2:09 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9827
XP Gold Maxx po Sovereign GT. Czy warto ?
Witam wszystkich a zwłaszcza Proscana po paru letniej niebytności na forum. Jak można było przewidzieć pora pomyśleć nad innym sprzętem i znów chciałbym prosić o Twoją opinie Proscanie . Z Sovereignem dobrze mi doradziłeś więc czy doradzisz jeszcze raz . A oto wytyczne ...
1-Przede wszystkim ...
1-Przede wszystkim ...
- śr gru 06, 2006 1:45 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z kablem w GT
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 7475
Problem z kablem w GT
Witam. Ostatnio zauwazyem niepokojącą rzecz w swoim GT , otóż przy lekkim ruszeniu kabla (przy wtyczce do elektroniki) pojawia się sygnał jakby cos było pod cewka. Przypuszczam że uszkodzeniu uległ kabel, na razie staram sie uważac i nadal szukam. W związku z tym mam pytanko czy to uszkodzenie może ...
- czw maja 11, 2006 8:05 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Witam......znów pojawiam się z pewnym pytankiem dotyczacym czułości w GT , otóż w instrukcji obsługi na stronie 14 jest taki tekst... ""Doswiadczony poszukiwacz operujący w terenie może pracować albo w trybie auto albo ustawic czułość ręcznie. W glebach o większej zawartości minerałów magnetycznych ...
- sob kwie 15, 2006 11:05 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
to jakby co to bede pytał....a tak wogole to spokojnych świąt i mokrego dyngusa dla ProScana i wszystkich użytkowników forum 

- pt kwie 14, 2006 10:53 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
niech kolega nie myśli, że trza mi tłumaczyć jak krowie na rowie
, ale jak to się powiada , kto pyta nie błądzi
.
- ndz kwie 09, 2006 8:59 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
noooooo
to juz chyba wszystko co chciałem wiedzieć, wielkie dzięki , ja rozgrzewam sprzęt i na pole !
- pt kwie 07, 2006 2:35 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
to ja z pytanikiem znowu ..... w przypadku ustawiania czułości na maxa wykrywacz jest nie stabilny i daje fałszywe sygnały ( które zreszta można bez problemu rozpoznać od dobrego sygnału od kolorku), czy przez takie ustawienie wykrywacz ma gorsze zasiegi ? Czy lepiej jest skręcić pokrętło czulości ...
- wt kwie 04, 2006 12:24 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
może już nie bede powracał do tej kwesti bo to były objasnienia dla tych co chcą bezzwłocznie zacząc poszukiwania
i początkujacych ( chociaz sam nim jestem). Popróbuje na ręcznym ustawianiu czułości z pominieciem nastawów auto , a coś więcej napisze jak juz osłucham się z róznymi sygnałami
,
- wt kwie 04, 2006 8:40 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
Chyba zadałem zbyt banalne pytanie
, hehhe, no z tym all metalem to przesadziłem, bo boli juz mnie krzyż od kopania każdego sygnału. Nie pozostaje mi nic innego jak osłuchać i oswoić się ze sprzętem... jedno co o nim juz wiec to to , że jest cholernie czuły .
- sob kwie 01, 2006 12:41 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 7496
Re: Obsługa Sovereigna GT (a może i innych)
no i stałem się posiadaczem GT ... co do słuchawek to kupić takie z kabelkiem w spirale to graniczy z cudem...no ale ja nie w tej sprawie. Przeczytałem instrukcje obsługi trzy razy i jedna kwestia mnie interesuje; bede szukal w trybie All metal i w instrukcji jest napisane ze ustawiamy przełacznik ...
- śr mar 29, 2006 5:41 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sovereign GT. Dobry wybór na kolorową drobnicę ?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 5298
Re: Sovereign GT. Dobry wybór na kolorową drobnicę ?
OK , dziękuje , poczytałem i zamiast wydawać 120 na te RPG , poszukam czegoś ciekawego po sklepach