Znaleziono 10 wyników

autor: emeryt
śr lis 11, 2009 10:36 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: BATIMEX
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 11013

Do ProScana

Podaję link na Allegro akumulatorki 9V http://www.allegromat.pl/aukcja40304 odnalazłem akum. tej firmy, ale ta pozycja 300mAh gdzieś się zapodziała.Są
Cameliony 250 mAh.Ja kupiłem te z podanego wyżej linku.Nie wiem czy dobre.
autor: emeryt
śr lis 11, 2009 12:26 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: BATIMEX
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 11013

BATIMEX

Znalazłem na Allegro ładowarkę i akumulatorki 9V NiMH 300mAh 8.4V
firmy BATIMEX -co sądzicie o jej wyrobach ?
autor: emeryt
wt lis 10, 2009 12:02 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zasilanie 9V
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5284

zasilanie 9V

Ano nie wyjaśnił.A niezależnie od tego myślałem,że napięcie 9.6 V może
nabałaganić w elektronice,a 8.4V będzie za niskie-może mnie ktoś oświeci ?
autor: emeryt
pn lis 09, 2009 5:32 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Zasilanie 9V
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5284

Zasilanie 9V

Proszę mi doradzić jaki akumulatorek mam kupić:
-9V NiMH 200mAh nap.9.6V
-9V NiMH 300mAh nap.8.4V
i o co chodzi z tymi napięciami...
autor: emeryt
ndz lis 08, 2009 5:34 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Silver uMax i Cibola
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 28559

Emeryt do fachmanów

Przyglądnąłem się Waszej dyskusji na temat mnie interesujący i stwierdziłem
że powinienem był zainicjować ją przed zakupem Ciboli,no ale wtedy nie miałem pojęcia o istnieniu tej strony-a naprawdę jest SUPER.
Linków nie przeczytałem,bo za komuny angielskiego w szkołach nie uczono,
ale to czego ...
autor: emeryt
czw lis 05, 2009 10:52 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: ProScan-gdzie ten link
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2918

ProScan-gdzie ten link

Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem komputera i nie mogę odszukać
twojego linku do opisu ustawienia wewn.potencjometru stroj.do gruntu w
Ciboli.Jeżeli mógłbyś podać mi go tutaj,będę b.wdzięczny.
autor: emeryt
czw lis 05, 2009 10:41 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5660

Do ProScana

Mistrzu-jestem również początkującym użytkownikiem komputera i nijak
nie mogę znaleźć linku do demonstracji podkręcania wewn.potencjometru
ustawienia gruntu w Ciboli-będę wdzięczny za podanie go na tym poście.
autor: emeryt
pn lis 02, 2009 12:35 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5660

do Proscana

Jeżeli dobrze zrozumiałem,to Pan również sprzedaje wykrywacze Tesoro?
Jeżeli tak,to po nabyciu pewnego doświadczenia po swój następny model
zwrócę się do Pana,tym bardziej,że jestem mieszkańcem Opolszczyzny.
Szkoda,że zamknąłem sobie drogę do korzystania z Pana umiejętności,ale
mimo wszystko ...
autor: emeryt
pt paź 30, 2009 11:38 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: zmiana ustawienia fabrycznego
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5660

zmiana ustawienia fabrycznego

czy można zoptymalizować fabryczne ustawienie strojenia do gruntu w Tesoro uMax i Ciboli .Czytałem gdzieś,że ma trochę "zapasu" na wewnętrznym potencjometrze.Chodzi mi o Tesoraki sprzedawane w Denar Gdynia.
autor: emeryt
pt paź 30, 2009 10:55 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Tesoro Silver uMax i Cibola
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 28559

Tesoro Silver uMax i Cibola

Ww wykrywacze mają fabryczne ustawienia strojenia do gruntu.
Czy istnieje możliwość regulacji wewnętrznego potencjometru do naszych
warunków glebowych ?Chcę kupić któryś z tych modeli i dlatego proszę o radę.