Znaleziono 9 wyników

autor: kokosek79
wt sty 05, 2010 6:54 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: czym najlepiej doczyścić stare monetki ???
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13738

Re: czym najlepiej doczyścić stare monetki ???

a jeśli chodzi o moczenie monet w ropie i benzynie ?
próbowaliście czy ropa lub benzyna może zaszkodzić ???
dziękuję za odpisy :)
autor: kokosek79
pn sty 04, 2010 10:44 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: czym najlepiej doczyścić stare monetki ???
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13738

czym najlepiej doczyścić stare monetki ???

witam
mam pytanie do kolegów.
czym doczyścić stare monetki ?

próbowałem mydłem,octem,coca-colą,solą,pastą do zębów itp...
i mimo wszystko marny efekt :cry:

poradzilibyście czym wy czyścicie ?

#-o
autor: kokosek79
wt gru 15, 2009 11:31 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47165

Re: domowy test e-trac

ps. e-trac xchange mile widziane ;)
autor: kokosek79
wt gru 15, 2009 11:27 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47165

Re: domowy test e-trac

oto ustawienia na jakich testowałem :
tryb czułości : auto
ręczny poziom czułości :22
automatyczny poziom czułości : A

pozyskiwanie głębokie :wyłączone
szybkie pozyskiwanie : wyłączone
gęstość odpadków :niska
grunt :trudny
kasowanie szumów : 6

tryb dokładnej lokalizacji : normalny ...
autor: kokosek79
wt gru 15, 2009 9:40 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: domowy test e-trac
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 47165

domowy test e-trac

witam
kupiłem wykrywacz e-trac , ponieważ pogoda mi nie pozwala przetestować maszyny w terenie , spróbowałem w domu (w powietrzu)...
w trybie minelaba monety.
niestety jak na moje oko (raczej amatora) zasięg jest coś kiepski,albo zrobiłem coś nie tak
monetę 2 zł wyczuwał dopiero z kilkunastu cm ...
autor: kokosek79
sob gru 05, 2009 10:18 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: różnica między explorerem a e-track
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3952

Re: różnica między explorerem a e-track

napisz co i jak z tym e-track bo też się przymierzam do tej zabawki,ale jeszcze nie zdecydowałem.
dużej różnicy nie ma między explorerem a e-track za to w cenie jakieś tysiąc złotych różnicy także nie wiem ???
pozdrawiam
autor: kokosek79
śr gru 02, 2009 4:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: różnica między explorerem a e-track
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3952

Re: różnica między explorerem a e-track

Po przeczytaniu wielu postów jestem już prawie zdecydowany że moim nowym wykrywaczem będzie explorer albo e-track.wiem że przesiadam się na bardziej skomplikowany sprzęt, ale spróbuje ,do odważnych świat należy :)
autor: kokosek79
śr gru 02, 2009 4:05 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: różnica między explorerem a e-track
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3952

Re: różnica między explorerem a e-track

Przepraszam SiD,skasowałem moje pytanie bo myślałem że jest nie w tej rubryce co powinno,jeszcze raz przepraszam :oops:

a pytanie brzmiało :jaka jest różnica między explorerem a e-track poza bajerem z usb i czy z tą prarą wykrywaczy może konkurować gti 2500 ?
Ja śmigam po plaży z ace250... :)
autor: kokosek79
pn lis 30, 2009 7:18 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: White's MXT Tracker & Minelab Eureka gold
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3676

White's MXT Tracker & Minelab Eureka gold

witam serdecznie.
szukam czegoś głównie na biżuterie złotą i monetki.w większości chodzę po plażach.
proszę o pomoc w wyborze i o radę ?

:)
dziękuję i pozdrawiam