witam
kupiłem wykrywacz e-trac , ponieważ pogoda mi nie pozwala przetestować maszyny w terenie , spróbowałem w domu (w powietrzu)...
w trybie minelaba monety.
niestety jak na moje oko (raczej amatora) zasięg jest coś kiepski,albo zrobiłem coś nie tak
monetę 2 zł wyczuwał dopiero z kilkunastu cm ...
napisz co i jak z tym e-track bo też się przymierzam do tej zabawki,ale jeszcze nie zdecydowałem.
dużej różnicy nie ma między explorerem a e-track za to w cenie jakieś tysiąc złotych różnicy także nie wiem ???
pozdrawiam
Po przeczytaniu wielu postów jestem już prawie zdecydowany że moim nowym wykrywaczem będzie explorer albo e-track.wiem że przesiadam się na bardziej skomplikowany sprzęt, ale spróbuje ,do odważnych świat należy
Przepraszam SiD,skasowałem moje pytanie bo myślałem że jest nie w tej rubryce co powinno,jeszcze raz przepraszam
a pytanie brzmiało :jaka jest różnica między explorerem a e-track poza bajerem z usb i czy z tą prarą wykrywaczy może konkurować gti 2500 ?
Ja śmigam po plaży z ace250...