Witam.
Dzięki za podpowiedzi. To mi narazie wystarczy. Nie wiem może słabo szukałem dlatego nic na jego temat nie namierzyłem.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam. Igor01
Znaleziono 2 wyniki
- ndz kwie 23, 2006 4:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3426
- sob kwie 22, 2006 7:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3426
Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
Jak w temacie, czy może złużć na monetki. Bo niestety nic nie mogę znaleźć na forach na jego temat. To jest link do akcji tego przedmitu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=99899268
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=99899268