Jak w temacie, czy może złużć na monetki. Bo niestety nic nie mogę znaleźć na forach na jego temat. To jest link do akcji tego przedmitu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=99899268
Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
wykrywacz za 600 moze i oplacalny, ale chyba nie ta sztuka...
ten wykrywacz byl niedawno na niemieckim ebay.
sprzedajacy nawet zapozyczyl zdjecia z ebay o czym swiadcza aparaciki na fotkach
sonda na stan sklepowy mi nie wyglada.
nie wiem, moze koles sprzedawal na niemieckim, ale mi tu cosik smierdzi.
pozdr!
ten wykrywacz byl niedawno na niemieckim ebay.
sprzedajacy nawet zapozyczyl zdjecia z ebay o czym swiadcza aparaciki na fotkach
sonda na stan sklepowy mi nie wyglada.
nie wiem, moze koles sprzedawal na niemieckim, ale mi tu cosik smierdzi.
pozdr!
Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
Witam,
3900 to raczej wykrywacz na militarkę (mimo małej sondy). W każdym razie, jest to statyk, a takimi monet szuka się gorzej niż wykrywaczami ruchowymi.
Cena 600zł jest w miarę dobra, tylko nie znając stanu trudno się wypowiadać.
Na forum PS na pewno było o nim. Pytaj Grzebiuszkę.
proscan
3900 to raczej wykrywacz na militarkę (mimo małej sondy). W każdym razie, jest to statyk, a takimi monet szuka się gorzej niż wykrywaczami ruchowymi.
Cena 600zł jest w miarę dobra, tylko nie znając stanu trudno się wypowiadać.
Na forum PS na pewno było o nim. Pytaj Grzebiuszkę.
proscan
Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.
Witam.
Dzięki za podpowiedzi. To mi narazie wystarczy. Nie wiem może słabo szukałem dlatego nic na jego temat nie namierzyłem.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam. Igor01
Dzięki za podpowiedzi. To mi narazie wystarczy. Nie wiem może słabo szukałem dlatego nic na jego temat nie namierzyłem.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam. Igor01