Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
igor01
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 7:13 pm

Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.

Post autor: igor01 »

Jak w temacie, czy może złużć na monetki. Bo niestety nic nie mogę znaleźć na forach na jego temat. To jest link do akcji tego przedmitu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=99899268
norbi
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 9:15 pm

Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.

Post autor: norbi »

wykrywacz za 600 moze i oplacalny, ale chyba nie ta sztuka...
ten wykrywacz byl niedawno na niemieckim ebay.
sprzedajacy nawet zapozyczyl zdjecia z ebay o czym swiadcza aparaciki na fotkach :)
sonda na stan sklepowy mi nie wyglada.
nie wiem, moze koles sprzedawal na niemieckim, ale mi tu cosik smierdzi.
pozdr!
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.

Post autor: ProScan »

Witam,

3900 to raczej wykrywacz na militarkę (mimo małej sondy). W każdym razie, jest to statyk, a takimi monet szuka się gorzej niż wykrywaczami ruchowymi.

Cena 600zł jest w miarę dobra, tylko nie znając stanu trudno się wypowiadać.

Na forum PS na pewno było o nim. Pytaj Grzebiuszkę.

:pa

proscan
igor01
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 7:13 pm

Re: Co można powiedzieć wykrywaczu WHITES 3900D/PROPLUS.

Post autor: igor01 »

Witam.
Dzięki za podpowiedzi. To mi narazie wystarczy. Nie wiem może słabo szukałem dlatego nic na jego temat nie namierzyłem.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam. Igor01
ODPOWIEDZ