Znaleziono 6 wyników
- wt paź 05, 2010 8:14 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
explorer se
Rozsądek przede wszystkim. Nikomu nie są potrzebne dalsze usterki. Kierunek działania już mamy ! Dzięki ...
- pn paź 04, 2010 10:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
explorer se
Jest to jakiś poczatek rozwiązywania problemu !. Tak zrobię . Dostaniemy jakąś odpowiedz . Ale czuję że jeszcze się odezwę !
Dzieki....
Dzieki....
- pn paź 04, 2010 10:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
explorer se
Wiem o tym ! Szukam tylko możliwości sprawdzenia co jest uszkodzone .Nie wykluczam drobiazgu ale ja nie mam o tym zielonego pojęcia a nie chciałbym pogłębic usterki .
Dzięki za dobre słowo.....
Dzięki za dobre słowo.....
- pn paź 04, 2010 10:28 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
explorer se
Właśnie kto powiedział !
Może to przycisk "power" lub styk. Pytanie jest takie : jak możemy to sprawdzic ?
Ostatecznością jest Firma Minelab - ale aby tam wysłac wykrywacz należy miec jakąs wiedzę w temacie.
Czy wspólnymi siłami możemy rozwiązac ten problem ?
Może to przycisk "power" lub styk. Pytanie jest takie : jak możemy to sprawdzic ?
Ostatecznością jest Firma Minelab - ale aby tam wysłac wykrywacz należy miec jakąs wiedzę w temacie.
Czy wspólnymi siłami możemy rozwiązac ten problem ?
- pn paź 04, 2010 10:12 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
explorer se
Szkoda bo to chyba nie do zrobienia jest własnymi siłami. Czy wymiana klawiatury to poważna sprawa?
- pn paź 04, 2010 10:04 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Minelab explorer se - nie włącza się.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 11229
Minelab explorer se - nie włącza się.
Witam!
Kupiłem Explorer Se kilka miesięcy temu na allegro. Chodził bardzo ładnie. Była to nówka. I nagle nie mogę go załączyc poprzez "POWER" Baterie nowe założone i sprawdzone 12.5V, na akumulatorkach 10.5V. Cisza i ciemny ekran. Zadzwoniłem do Vikinga ale Ci uprzejmie odmówili naprawy bo nie u ...
Kupiłem Explorer Se kilka miesięcy temu na allegro. Chodził bardzo ładnie. Była to nówka. I nagle nie mogę go załączyc poprzez "POWER" Baterie nowe założone i sprawdzone 12.5V, na akumulatorkach 10.5V. Cisza i ciemny ekran. Zadzwoniłem do Vikinga ale Ci uprzejmie odmówili naprawy bo nie u ...