Znaleziono 10 wyników

autor: robhunt86
wt mar 01, 2011 4:56 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: nowakv4 vs nowakv5?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5014

Re: nowakv4 vs nowakv5?

nie powiem ale uśmiałem sie z Pana odpowiedz :lol:
pozdrawiam
autor: robhunt86
wt mar 01, 2011 4:01 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: nowakv4 vs nowakv5?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5014

nowakv4 vs nowakv5?

witam
mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy tymi wykrywaczami?
interesuje mnie przede wszystkim zasięg i "dyskryminacja"
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 9:24 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: rama MADMAXA - czy warto?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6163

Re: rama MADMAXA - czy warto?

po rozmowie na gg dowiedziałem się że to jest coś w stylu nowaka (nie avt ani jabel) inny układ
zasięg na chełm to ok1m hmm...słabiutko
już sam nie wiem co o tym mysleć...

ps.po zastanowieniu doszedłem do wniosku ze chyba jednak kupie tm808 albo jakiś inny two-box
3krotnie droższy ale w ...
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 7:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: rama MADMAXA - czy warto?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6163

Re: rama MADMAXA - czy warto?

dzięki Diadem za zwrócenie uwagi
napisałem do madmaxa wiadomość zobaczę co odpisze :roll:
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 4:58 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: f75 wpływ słuchawek na zasięg/czułość?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3250

f75 wpływ słuchawek na zasięg/czułość?

mam pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu a wiec
jaka jest różnica w zasięgach f75 ze słuchawkami i bez(zwłaszcza na monety)?
oczywiście wyrażone w przybliżeniu w %
do tej pory chodziłem z f4 i f75 ale nigdy nie używałem słuchawek `i jestem ciekawy ile straciłem :roll:
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 12:03 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: rama MADMAXA - czy warto?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6163

Re: rama MADMAXA - czy warto?

jednak chyba zaryzykuję :D
jak już pisałem wcześniej nie są to jakieś wielkie pieniądze
a w razie problemów z molestuje Pana Aleksandra :lol:
dziękuję za opinie Panie Proscan
:pa
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 11:40 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: rama MADMAXA - czy warto?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6163

Re: rama MADMAXA - czy warto?

czyli z tego co Pan pisze to loteria :?
a czy po zakupie będzie możliwość zestrojenia u kogoś kto posiada oscyloskop?
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 2:17 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 847424

Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca

witam
szkoda ze cykl testowy jest zawieszony tylko dla tych testów kupowałem "odkrywce" :roll:
czy w styczniu będzie jakiś artykuł z testami wykrywaczy?
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 2:09 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: MD 3006
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5413

Re: MD 3006

raz miałem styczność z wykrywaczem z serii md
jakieś 3lata temu w pracy zauważyłem ze leży koło mieszkania pudełko po md wiec zagadałem do właściciela
okazało się ze z tym biega kilka tyg. i nawet sobie chwali
przez ten czas w sumie znalazł kilka monetek i kupę odłamków
niektórzy mają małe ...
autor: robhunt86
ndz gru 26, 2010 1:00 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: rama MADMAXA - czy warto?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6163

rama MADMAXA - czy warto?

jako ze jestem "nowy" na forum(choć już od 2lat systematycznie je przeglądam) chciał bym się przywitać

ostatnio na Allegro pojawia się regularnie aukcja madmaxa78
m
oferuje on ramę pi w sumie za niewielkie pieniądze
i jestem ciekawy opinij na temat tego detektora
ktoś moze ma jakieś ...