pozdrawiam
Znaleziono 10 wyników
- wt mar 01, 2011 4:56 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: nowakv4 vs nowakv5?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5014
Re: nowakv4 vs nowakv5?
nie powiem ale uśmiałem sie z Pana odpowiedz
pozdrawiam
pozdrawiam
- wt mar 01, 2011 4:01 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: nowakv4 vs nowakv5?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5014
nowakv4 vs nowakv5?
witam
mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy tymi wykrywaczami?
interesuje mnie przede wszystkim zasięg i "dyskryminacja"
mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy tymi wykrywaczami?
interesuje mnie przede wszystkim zasięg i "dyskryminacja"
- ndz gru 26, 2010 9:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: rama MADMAXA - czy warto?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6163
Re: rama MADMAXA - czy warto?
po rozmowie na gg dowiedziałem się że to jest coś w stylu nowaka (nie avt ani jabel) inny układ
zasięg na chełm to ok1m hmm...słabiutko
już sam nie wiem co o tym mysleć...
ps.po zastanowieniu doszedłem do wniosku ze chyba jednak kupie tm808 albo jakiś inny two-box
3krotnie droższy ale w ...
zasięg na chełm to ok1m hmm...słabiutko
już sam nie wiem co o tym mysleć...
ps.po zastanowieniu doszedłem do wniosku ze chyba jednak kupie tm808 albo jakiś inny two-box
3krotnie droższy ale w ...
- ndz gru 26, 2010 7:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: rama MADMAXA - czy warto?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6163
Re: rama MADMAXA - czy warto?
dzięki Diadem za zwrócenie uwagi
napisałem do madmaxa wiadomość zobaczę co odpisze
napisałem do madmaxa wiadomość zobaczę co odpisze
- ndz gru 26, 2010 4:58 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: f75 wpływ słuchawek na zasięg/czułość?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3250
f75 wpływ słuchawek na zasięg/czułość?
mam pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu a wiec
jaka jest różnica w zasięgach f75 ze słuchawkami i bez(zwłaszcza na monety)?
oczywiście wyrażone w przybliżeniu w %
do tej pory chodziłem z f4 i f75 ale nigdy nie używałem słuchawek `i jestem ciekawy ile straciłem
jaka jest różnica w zasięgach f75 ze słuchawkami i bez(zwłaszcza na monety)?
oczywiście wyrażone w przybliżeniu w %
do tej pory chodziłem z f4 i f75 ale nigdy nie używałem słuchawek `i jestem ciekawy ile straciłem
- ndz gru 26, 2010 12:03 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: rama MADMAXA - czy warto?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6163
Re: rama MADMAXA - czy warto?
jednak chyba zaryzykuję
jak już pisałem wcześniej nie są to jakieś wielkie pieniądze
a w razie problemów z molestuje Pana Aleksandra
dziękuję za opinie Panie Proscan

jak już pisałem wcześniej nie są to jakieś wielkie pieniądze
a w razie problemów z molestuje Pana Aleksandra
dziękuję za opinie Panie Proscan

- ndz gru 26, 2010 11:40 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: rama MADMAXA - czy warto?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6163
Re: rama MADMAXA - czy warto?
czyli z tego co Pan pisze to loteria
a czy po zakupie będzie możliwość zestrojenia u kogoś kto posiada oscyloskop?
a czy po zakupie będzie możliwość zestrojenia u kogoś kto posiada oscyloskop?
- ndz gru 26, 2010 2:17 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847424
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
witam
szkoda ze cykl testowy jest zawieszony tylko dla tych testów kupowałem "odkrywce"
czy w styczniu będzie jakiś artykuł z testami wykrywaczy?
szkoda ze cykl testowy jest zawieszony tylko dla tych testów kupowałem "odkrywce"
czy w styczniu będzie jakiś artykuł z testami wykrywaczy?
- ndz gru 26, 2010 2:09 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: MD 3006
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5413
Re: MD 3006
raz miałem styczność z wykrywaczem z serii md
jakieś 3lata temu w pracy zauważyłem ze leży koło mieszkania pudełko po md wiec zagadałem do właściciela
okazało się ze z tym biega kilka tyg. i nawet sobie chwali
przez ten czas w sumie znalazł kilka monetek i kupę odłamków
niektórzy mają małe ...
jakieś 3lata temu w pracy zauważyłem ze leży koło mieszkania pudełko po md wiec zagadałem do właściciela
okazało się ze z tym biega kilka tyg. i nawet sobie chwali
przez ten czas w sumie znalazł kilka monetek i kupę odłamków
niektórzy mają małe ...
- ndz gru 26, 2010 1:00 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: rama MADMAXA - czy warto?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 6163
rama MADMAXA - czy warto?
jako ze jestem "nowy" na forum(choć już od 2lat systematycznie je przeglądam) chciał bym się przywitać
ostatnio na Allegro pojawia się regularnie aukcja madmaxa78
m
oferuje on ramę pi w sumie za niewielkie pieniądze
i jestem ciekawy opinij na temat tego detektora
ktoś moze ma jakieś ...
ostatnio na Allegro pojawia się regularnie aukcja madmaxa78
m
oferuje on ramę pi w sumie za niewielkie pieniądze
i jestem ciekawy opinij na temat tego detektora
ktoś moze ma jakieś ...