witam
mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy tymi wykrywaczami?
interesuje mnie przede wszystkim zasięg i "dyskryminacja"
nowakv4 vs nowakv5?
Re: nowakv4 vs nowakv5?
Szkoda że nie mam na forum działu "humor i rozrywka", bo bym tam przeniósł to pytanie.
Każdy Nowak jest inny, więc podejrzewam że V4 ze środy jest inny niż V4 z piątku. A w poniedziałek i po popularnych imieninach, to już wersja SE lub Ltd.
proscan
Każdy Nowak jest inny, więc podejrzewam że V4 ze środy jest inny niż V4 z piątku. A w poniedziałek i po popularnych imieninach, to już wersja SE lub Ltd.
proscan
Re: nowakv4 vs nowakv5?
nie powiem ale uśmiałem sie z Pana odpowiedz
pozdrawiam
pozdrawiam
Re: nowakv4 vs nowakv5?
Już gdzieś to pisałem, że Nowaki nazywają się tak jakie aktualnie producent ma nalepki. Mój to GPX Chalanger czy jakoś tak
bo takie akurat naklejki były w rowerowym. Teraz Nowak odchodzi od marki Nowak i wymyślił jeszcze bardziej kosmiczne nazwy niż serja V, Pulse coś tam... Generalnie, nie ma co sobie zawrtacać głowy jego nazewnictwem. Wykrywacze są od lat takie same, a modele róznia się szczegółami. Bardziej niż modelami przejmował bym się tym, czy akurat uda mu się dostroić wykrywacz na oko czy nie... no i czy go wogóle przyśle w komplecie.
Re: nowakv4 vs nowakv5?
Dzięki Tara - czyli mamy kabaret
W każdym razie podstawowa zasada u Nowaka, to nie dawać zaliczek i sprzęt odbierać osobiście.
proscan
W każdym razie podstawowa zasada u Nowaka, to nie dawać zaliczek i sprzęt odbierać osobiście.
proscan