Chce kupić taka i znalazłem 3 rodzaje tej rodzaje.
1foto[do prizma i Coinmastera]
http://www.ebay.de/itm/Whites-Suchspule-25cm-konzentrisch-Prizm-Coinmaster-Metalldetektor-Schatzsuche-/371671165157?hash=item568953e8e5:g:9pgAAOSwOVpXdgeY
2foto [5900\6000]
http://www.ebay.de/itm/Whites-Suchspule ...
Znaleziono 11 wyników
- ndz sty 22, 2017 2:26 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cewka 9,5 950 Eclipse---do Whites 6000Di PRO SL
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7804
- pt sty 13, 2017 7:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: f 75 oszustwo czy nie
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9282
Re: f 75 oszustwo czy nie
HUHU!!!
Ale się napisales kolego...
Ale się napisales kolego...
- pt sty 13, 2017 1:21 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: f 75 oszustwo czy nie
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 9282
f 75 oszustwo czy nie
http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-f75-se-ltd-dst-ver-2-super-stan-i6673171502.html#thumb/3
Co sadzi Pan o tym sprzęcie[zdjecie numer 3]
Na moje oko widać cewka była kombinowana [zalewana zywica itd]
Czy seryjnie wszystkie tak maja?!
Sprzedajacy napisał mi,ze cewka nie była naprawiana u PANA w ...
Co sadzi Pan o tym sprzęcie[zdjecie numer 3]
Na moje oko widać cewka była kombinowana [zalewana zywica itd]
Czy seryjnie wszystkie tak maja?!
Sprzedajacy napisał mi,ze cewka nie była naprawiana u PANA w ...
- pn maja 13, 2013 10:49 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4713
Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
Witam.
Chce kupic jeden z wymienionych sprzetow
1 MXT e tracker [dodam ze chodzilem z tym modelem 3 lata]
2 MXT Pro z cewka 12"
Sprzet tylko wylacznie nowy od dealera w Niemczech lub UK
Zastosowanie--- glownie metale kolorowe [sporadycznie militarka]
Rejon---Lasy w rejonie Brandenburgii[zasmiecone ...
Chce kupic jeden z wymienionych sprzetow
1 MXT e tracker [dodam ze chodzilem z tym modelem 3 lata]
2 MXT Pro z cewka 12"
Sprzet tylko wylacznie nowy od dealera w Niemczech lub UK
Zastosowanie--- glownie metale kolorowe [sporadycznie militarka]
Rejon---Lasy w rejonie Brandenburgii[zasmiecone ...
- pn kwie 08, 2013 11:56 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Whites TDI Pulse Scan
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3646
Whites TDI Pulse Scan
Witam.
Mam pytanie dotyczace tego wykrywacza.
Czy istnieje mozliwosc calkowitego ,,WYCIECIA,,zelaza i wszystkiego co zardzewiale ?? Chodzi mi o male odlamki ...
Tak zeby pokazywal tylko kolor,bo mam z tym problem.
Wykrywacz reaguje tak samo na odlamek jak i na niesmiertelnik #-o
Daje ten sam ton ...
Mam pytanie dotyczace tego wykrywacza.
Czy istnieje mozliwosc calkowitego ,,WYCIECIA,,zelaza i wszystkiego co zardzewiale ?? Chodzi mi o male odlamki ...
Tak zeby pokazywal tylko kolor,bo mam z tym problem.
Wykrywacz reaguje tak samo na odlamek jak i na niesmiertelnik #-o
Daje ten sam ton ...
- pn kwie 08, 2013 11:24 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: LORENZ DEEPMAX X5 - czy jest to sprzęt warty swojej ceny?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6196
Re: LORENZ DEEPMAX X5 - czy jest to sprzęt warty swojej ceny
Witam.
Jezeli jestes zainteresowany x 5 podaje linka do Ebay de.
Sprzet jest wystawiony za 2400euro i kup teraz za 3400
Znajac zycie bedzie brak ofert kupna!!!!
Dodaje link
http://www.ebay.de/itm/Lorenz-Deep-Max-X5-Metalldetektor-/271182846105?pt=NATO_Shop&hash=item3f23c1d899
Cena wydaje sie ...
Jezeli jestes zainteresowany x 5 podaje linka do Ebay de.
Sprzet jest wystawiony za 2400euro i kup teraz za 3400
Znajac zycie bedzie brak ofert kupna!!!!
Dodaje link
http://www.ebay.de/itm/Lorenz-Deep-Max-X5-Metalldetektor-/271182846105?pt=NATO_Shop&hash=item3f23c1d899
Cena wydaje sie ...
- pn sty 14, 2013 10:13 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4666
Re: Z Whites TDI na MXT PRO
Jaki sprzet ze stajni Whitesa mogl by mi Pan polecic na kolorowa drobnoce?
- ndz sty 13, 2013 8:11 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4666
Re: Z Whites TDI na MXT PRO
Wiem ,ze TDI jest wykrywka typowo na zloto.To jak nie jest na kolor to na co?! ](*,)
Mysle,ze chodzilo Panu o to ,ze na rynku mamy inne lepsze sprzety na drobnice--TAK?!
Teraz to kompletnie nic z tego nie rozumie!!!
Takie same opinie krazyly rowniez o MXT E a mimo to okazal sie kosa na kolor.A ...
Mysle,ze chodzilo Panu o to ,ze na rynku mamy inne lepsze sprzety na drobnice--TAK?!
Teraz to kompletnie nic z tego nie rozumie!!!
Takie same opinie krazyly rowniez o MXT E a mimo to okazal sie kosa na kolor.A ...
- sob sty 12, 2013 11:00 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4666
Z Whites TDI na MXT PRO
Witam.
Od 3 lat pracowalem na WHITES MXT E-series a,ze mial swoje latka to poszedl pod mlotek.
Naczytalem sie na forach ,naogladalem filmikow i zmienilem sprzet na Whites TDI Pulse Scana--sam Proscan nazwal go kiedys EGZOTYCZNYM o ile mnie pamiec nie myli.
W zwiazku z tym,ze kopie w rejonie ...
Od 3 lat pracowalem na WHITES MXT E-series a,ze mial swoje latka to poszedl pod mlotek.
Naczytalem sie na forach ,naogladalem filmikow i zmienilem sprzet na Whites TDI Pulse Scana--sam Proscan nazwal go kiedys EGZOTYCZNYM o ile mnie pamiec nie myli.
W zwiazku z tym,ze kopie w rejonie ...
- pt lis 04, 2011 10:33 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Serwis wykrywaczy w Niemczech
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2860
Re: Serwis wykrywaczy w Niemczech
Witam Panie Proscanie
Bardzo dziekuje za linki ----przydadza sie napewno.
Odpowiadajac na Pana pytanie
Jest kilku dealerow zajmujacych sie sprzedaza wykrywaczy.
Oczywiscie z wlasnym zapleczem serwisowym.Ale nie ma tego za wiele.
Problemem w niemieckich serwisach sa niestety CENY przyprawiajace ...
Bardzo dziekuje za linki ----przydadza sie napewno.
Odpowiadajac na Pana pytanie
Jest kilku dealerow zajmujacych sie sprzedaza wykrywaczy.
Oczywiscie z wlasnym zapleczem serwisowym.Ale nie ma tego za wiele.
Problemem w niemieckich serwisach sa niestety CENY przyprawiajace ...
- śr lis 02, 2011 7:38 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Poznam osoby kopiace w okolicach Berlina
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 8478
Poznam osoby kopiace w okolicach Berlina
Witam wszystkich
Mieszkam w Berlinie.Szukam kolegow po fachu z Berlina ktorzy lubia polatac po tutejszych lasach (a jest tu co kopac)
Moje namiary
malakson@wp.pl
Chetnie odpowiem na maile
Mieszkam w Berlinie.Szukam kolegow po fachu z Berlina ktorzy lubia polatac po tutejszych lasach (a jest tu co kopac)
Moje namiary
malakson@wp.pl
Chetnie odpowiem na maile