Znaleziono 11 wyników

autor: RAFAL BERLIN
ndz sty 22, 2017 2:26 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Cewka 9,5 950 Eclipse---do Whites 6000Di PRO SL
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7804

Cewka 9,5 950 Eclipse---do Whites 6000Di PRO SL

Chce kupić taka i znalazłem 3 rodzaje tej rodzaje.
1foto[do prizma i Coinmastera]

http://www.ebay.de/itm/Whites-Suchspule-25cm-konzentrisch-Prizm-Coinmaster-Metalldetektor-Schatzsuche-/371671165157?hash=item568953e8e5:g:9pgAAOSwOVpXdgeY

2foto [5900\6000]
http://www.ebay.de/itm/Whites-Suchspule ...
autor: RAFAL BERLIN
pt sty 13, 2017 7:01 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: f 75 oszustwo czy nie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9282

Re: f 75 oszustwo czy nie

HUHU!!!
Ale się napisales kolego... :dodu
autor: RAFAL BERLIN
pt sty 13, 2017 1:21 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: f 75 oszustwo czy nie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9282

f 75 oszustwo czy nie

http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-f75-se-ltd-dst-ver-2-super-stan-i6673171502.html#thumb/3

Co sadzi Pan o tym sprzęcie[zdjecie numer 3]
Na moje oko widać cewka była kombinowana [zalewana zywica itd]
Czy seryjnie wszystkie tak maja?!
Sprzedajacy napisał mi,ze cewka nie była naprawiana u PANA w ...
autor: RAFAL BERLIN
pn maja 13, 2013 10:49 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4713

Whites Mxt E-tracker czy lepiej MXt pro

Witam.
Chce kupic jeden z wymienionych sprzetow
1 MXT e tracker [dodam ze chodzilem z tym modelem 3 lata]
2 MXT Pro z cewka 12"
Sprzet tylko wylacznie nowy od dealera w Niemczech lub UK
Zastosowanie--- glownie metale kolorowe [sporadycznie militarka]
Rejon---Lasy w rejonie Brandenburgii[zasmiecone ...
autor: RAFAL BERLIN
pn kwie 08, 2013 11:56 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Whites TDI Pulse Scan
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3646

Whites TDI Pulse Scan

Witam.
Mam pytanie dotyczace tego wykrywacza.
Czy istnieje mozliwosc calkowitego ,,WYCIECIA,,zelaza i wszystkiego co zardzewiale ?? Chodzi mi o male odlamki ...
Tak zeby pokazywal tylko kolor,bo mam z tym problem.
Wykrywacz reaguje tak samo na odlamek jak i na niesmiertelnik #-o
Daje ten sam ton ...
autor: RAFAL BERLIN
pn kwie 08, 2013 11:24 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: LORENZ DEEPMAX X5 - czy jest to sprzęt warty swojej ceny?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 6196

Re: LORENZ DEEPMAX X5 - czy jest to sprzęt warty swojej ceny

Witam.
Jezeli jestes zainteresowany x 5 podaje linka do Ebay de.
Sprzet jest wystawiony za 2400euro i kup teraz za 3400
Znajac zycie bedzie brak ofert kupna!!!!
Dodaje link
http://www.ebay.de/itm/Lorenz-Deep-Max-X5-Metalldetektor-/271182846105?pt=NATO_Shop&hash=item3f23c1d899

Cena wydaje sie ...
autor: RAFAL BERLIN
pn sty 14, 2013 10:13 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4666

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Jaki sprzet ze stajni Whitesa mogl by mi Pan polecic na kolorowa drobnoce?
autor: RAFAL BERLIN
ndz sty 13, 2013 8:11 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4666

Re: Z Whites TDI na MXT PRO

Wiem ,ze TDI jest wykrywka typowo na zloto.To jak nie jest na kolor to na co?! ](*,)
Mysle,ze chodzilo Panu o to ,ze na rynku mamy inne lepsze sprzety na drobnice--TAK?!
Teraz to kompletnie nic z tego nie rozumie!!!
Takie same opinie krazyly rowniez o MXT E a mimo to okazal sie kosa na kolor.A ...
autor: RAFAL BERLIN
sob sty 12, 2013 11:00 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Z Whites TDI na MXT PRO
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4666

Z Whites TDI na MXT PRO

Witam.
Od 3 lat pracowalem na WHITES MXT E-series a,ze mial swoje latka to poszedl pod mlotek.
Naczytalem sie na forach ,naogladalem filmikow i zmienilem sprzet na Whites TDI Pulse Scana--sam Proscan nazwal go kiedys EGZOTYCZNYM o ile mnie pamiec nie myli.
W zwiazku z tym,ze kopie w rejonie ...
autor: RAFAL BERLIN
pt lis 04, 2011 10:33 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Serwis wykrywaczy w Niemczech
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2860

Re: Serwis wykrywaczy w Niemczech

Witam Panie Proscanie
Bardzo dziekuje za linki ----przydadza sie napewno.
Odpowiadajac na Pana pytanie
Jest kilku dealerow zajmujacych sie sprzedaza wykrywaczy.
Oczywiscie z wlasnym zapleczem serwisowym.Ale nie ma tego za wiele.
Problemem w niemieckich serwisach sa niestety CENY przyprawiajace ...
autor: RAFAL BERLIN
śr lis 02, 2011 7:38 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Poznam osoby kopiace w okolicach Berlina
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8478

Poznam osoby kopiace w okolicach Berlina

Witam wszystkich
Mieszkam w Berlinie.Szukam kolegow po fachu z Berlina ktorzy lubia polatac po tutejszych lasach (a jest tu co kopac)
Moje namiary
malakson@wp.pl
Chetnie odpowiem na maile