No tak.
Ale w sprzedazy amatorskiej ze tak powiem przeciez nikt nie bedzie mowil ceny ze sklepu...
Znaleziono 25 wyników
- śr paź 08, 2008 3:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka do dfx'a
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2100
- wt paź 07, 2008 4:31 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Cewka do dfx'a
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2100
Cewka do dfx'a
Witam!
Panie proscanie ile moze kosztowac nowa, dziewicza, standardowa cewka do dfx'a?
Pozdrawiam
M.
Panie proscanie ile moze kosztowac nowa, dziewicza, standardowa cewka do dfx'a?
Pozdrawiam
M.
- śr maja 07, 2008 2:55 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z Minelabem Explorerem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4606
Re: Problem z Minelabem Explorerem
Tez mi sie tak wydaje!
Ale spokojnie- jestesmy na etapie poszukiwania gwarancji bo podobno gdzies jest takowa:)))
Predzej czy pozniej trafi jednak do Ciebie
Pozdrawiam
Ale spokojnie- jestesmy na etapie poszukiwania gwarancji bo podobno gdzies jest takowa:)))
Predzej czy pozniej trafi jednak do Ciebie
Pozdrawiam
- wt maja 06, 2008 12:18 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z Minelabem Explorerem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4606
Re: Problem z Minelabem Explorerem
Hm ale widze ze spotkales sie juz z podobnymi wybrykami.
Najczesciej wyskakiwal komunikat iron mask jesli cos Ci to podpowie tak na odległosc...
Pozdrawiam
Najczesciej wyskakiwal komunikat iron mask jesli cos Ci to podpowie tak na odległosc...
Pozdrawiam
- pn maja 05, 2008 9:56 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z Minelabem Explorerem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4606
Problem z Minelabem Explorerem
Hej Proscanie!
Dawno mnie tu nie bylo...
Ostatnio pojawil sie problem ze wspomniana wykrywka kolegi
Idzie sobie idzie a tu nagle wykryw kompletnie zwariowal Zaczal wydawac z siebie przerozne dzwieki, na wyswietlaczu migaly wszelkie mozliwe obrazki itd. Pomimo resetowania, wyjmowania zasobnika z ...
Dawno mnie tu nie bylo...
Ostatnio pojawil sie problem ze wspomniana wykrywka kolegi
Idzie sobie idzie a tu nagle wykryw kompletnie zwariowal Zaczal wydawac z siebie przerozne dzwieki, na wyswietlaczu migaly wszelkie mozliwe obrazki itd. Pomimo resetowania, wyjmowania zasobnika z ...
- czw maja 17, 2007 11:52 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4270
Re: cewka
No to spoko Poczekam az sama odleci a najwyzej pozniej bedziemy sie tym martwic Pozdrawiam M.
- czw maja 17, 2007 9:33 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4270
cewka
Witam proscanie!
Cewke DD mam juz od dluzszego czasu i od ciaglego obijania o twarde przedmioty (pomimo tego ze mam oslone) etykieta z logo whitesa i nazwa cewki zaczela sie najpierw strzepic a teraz powoli odklejac Nie chce tego oderwac bo a nuz trzeba bedzie kiedys sprzedac... Masz jakis dobry ...
Cewke DD mam juz od dluzszego czasu i od ciaglego obijania o twarde przedmioty (pomimo tego ze mam oslone) etykieta z logo whitesa i nazwa cewki zaczela sie najpierw strzepic a teraz powoli odklejac Nie chce tego oderwac bo a nuz trzeba bedzie kiedys sprzedac... Masz jakis dobry ...
- śr maja 09, 2007 9:10 am
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7392
Re: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?
Czesc Na stronie whitesa pisza ze jest to wykrywka do szukania wiekszych obiektow na duzych glebokosciach Ze znalezieniem monety pewnie bedzie problem no ale na militarke bedzie jak znalazl!!! Jeszcze z ta gigantyczna cewka!!! Pozdrawiam
- pn kwie 23, 2007 8:07 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Gdzie mam kupić? Whites XLT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2124
Re: Gdzie mam kupić? Whites XLT
Czesc Faktycznie widac roznice! Koles chyba tez w porzadku -negatywy za jakies wagi x lat temu Dam ci jednak dobra rade Wykrywke kup z akumulatorem w komplecie Pozdrawiam
- śr kwie 18, 2007 7:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: do militarki.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4800
Re: do militarki.
Czesc Ta oferta dotyczy samej ramy
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- śr kwie 11, 2007 8:54 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowa cewka whitesa
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7058
Nowa cewka whitesa
Czesc Proscanie Co myslisz o nowej cewce:
http://www.whiteselectronics.com/super12.php
Pozdrawiam M.
http://www.whiteselectronics.com/super12.php
Pozdrawiam M.
- wt mar 06, 2007 11:37 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Instrukcja na allegro
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 21297
Re: Instrukcja na allegro
Czesc Proscan Mam male pytanie Czy jesli bede chcial sprzedac instrukcje w twoim tlumaczeniu z tym ze oryginalna - tzn otrzymana od dealera wraz z wykrywaczem to tez bedzie to naruszenie prawa???
Co do aukcji to faktycznie kserokopia i ewidentne zlodziejstwo
Pozdrawiam M.
Co do aukcji to faktycznie kserokopia i ewidentne zlodziejstwo
Pozdrawiam M.
- pn lut 19, 2007 11:39 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites xl - za ile???
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2402
Whites xl - za ile???
Czolem Proscanie!!! Mam male pytanko Ile warto dac za urzywanego whitesa xl ewentualnie 6000xl??? Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
- śr sty 17, 2007 2:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Eagle Spectrum
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 25047
- śr sty 17, 2007 2:08 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Whites Eagle Spectrum
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 25047