Znaleziono 25 wyników

autor: mr_latex
śr paź 08, 2008 3:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cewka do dfx'a
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2100

Re: Cewka do dfx'a

No tak.
Ale w sprzedazy amatorskiej ze tak powiem przeciez nikt nie bedzie mowil ceny ze sklepu...
autor: mr_latex
wt paź 07, 2008 4:31 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Cewka do dfx'a
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2100

Cewka do dfx'a

Witam!
Panie proscanie ile moze kosztowac nowa, dziewicza, standardowa cewka do dfx'a?
Pozdrawiam
M.
autor: mr_latex
śr maja 07, 2008 2:55 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z Minelabem Explorerem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4606

Re: Problem z Minelabem Explorerem

Tez mi sie tak wydaje!
Ale spokojnie- jestesmy na etapie poszukiwania gwarancji bo podobno gdzies jest takowa:)))
Predzej czy pozniej trafi jednak do Ciebie
Pozdrawiam
autor: mr_latex
wt maja 06, 2008 12:18 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z Minelabem Explorerem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4606

Re: Problem z Minelabem Explorerem

Hm ale widze ze spotkales sie juz z podobnymi wybrykami.
Najczesciej wyskakiwal komunikat iron mask jesli cos Ci to podpowie tak na odległosc...
Pozdrawiam
autor: mr_latex
pn maja 05, 2008 9:56 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z Minelabem Explorerem
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4606

Problem z Minelabem Explorerem

Hej Proscanie!
Dawno mnie tu nie bylo...
Ostatnio pojawil sie problem ze wspomniana wykrywka kolegi
Idzie sobie idzie a tu nagle wykryw kompletnie zwariowal Zaczal wydawac z siebie przerozne dzwieki, na wyswietlaczu migaly wszelkie mozliwe obrazki itd. Pomimo resetowania, wyjmowania zasobnika z ...
autor: mr_latex
czw maja 17, 2007 11:52 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4270

Re: cewka

No to spoko Poczekam az sama odleci a najwyzej pozniej bedziemy sie tym martwic Pozdrawiam M.
autor: mr_latex
czw maja 17, 2007 9:33 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: cewka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4270

cewka

Witam proscanie!

Cewke DD mam juz od dluzszego czasu i od ciaglego obijania o twarde przedmioty (pomimo tego ze mam oslone) etykieta z logo whitesa i nazwa cewki zaczela sie najpierw strzepic a teraz powoli odklejac Nie chce tego oderwac bo a nuz trzeba bedzie kiedys sprzedac... Masz jakis dobry ...
autor: mr_latex
śr maja 09, 2007 9:10 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7392

Re: czy to dobry sprzet i do czego przeznaczony?

Czesc Na stronie whitesa pisza ze jest to wykrywka do szukania wiekszych obiektow na duzych glebokosciach Ze znalezieniem monety pewnie bedzie problem no ale na militarke bedzie jak znalazl!!! Jeszcze z ta gigantyczna cewka!!! Pozdrawiam
autor: mr_latex
pn kwie 23, 2007 8:07 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Gdzie mam kupić? Whites XLT
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2124

Re: Gdzie mam kupić? Whites XLT

Czesc Faktycznie widac roznice! Koles chyba tez w porzadku -negatywy za jakies wagi x lat temu Dam ci jednak dobra rade Wykrywke kup z akumulatorem w komplecie Pozdrawiam
autor: mr_latex
śr kwie 18, 2007 7:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: do militarki.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 4800

Re: do militarki.

Czesc Ta oferta dotyczy samej ramy :(
Pozdrawiam
autor: mr_latex
śr kwie 11, 2007 8:54 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowa cewka whitesa
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 7058

Nowa cewka whitesa

Czesc Proscanie Co myslisz o nowej cewce:

http://www.whiteselectronics.com/super12.php

Pozdrawiam M.
autor: mr_latex
wt mar 06, 2007 11:37 am
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Instrukcja na allegro
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 21297

Re: Instrukcja na allegro

Czesc Proscan Mam male pytanie Czy jesli bede chcial sprzedac instrukcje w twoim tlumaczeniu z tym ze oryginalna - tzn otrzymana od dealera wraz z wykrywaczem to tez bedzie to naruszenie prawa???

Co do aukcji to faktycznie kserokopia i ewidentne zlodziejstwo

Pozdrawiam M.
autor: mr_latex
pn lut 19, 2007 11:39 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites xl - za ile???
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2402

Whites xl - za ile???

Czolem Proscanie!!! Mam male pytanko Ile warto dac za urzywanego whitesa xl ewentualnie 6000xl??? Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
autor: mr_latex
śr sty 17, 2007 2:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Eagle Spectrum
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 25047

Re: WHITE'S EAGLE SPECTRUM

I jeszcze to sobie przeczytaj
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=474
Pozdrawiam
autor: mr_latex
śr sty 17, 2007 2:08 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites Eagle Spectrum
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 25047

Re: WHITE'S EAGLE SPECTRUM