cewka

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
mr_latex
Posty: 25
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:00 pm
Lokalizacja: Polska zachodnia

cewka

Post autor: mr_latex »

Witam proscanie!

Cewke DD mam juz od dluzszego czasu i od ciaglego obijania o twarde przedmioty (pomimo tego ze mam oslone) etykieta z logo whitesa i nazwa cewki zaczela sie najpierw strzepic a teraz powoli odklejac Nie chce tego oderwac bo a nuz trzeba bedzie kiedys sprzedac... Masz jakis dobry pomysl czym by to podleic??? Jaki klej polecasz do tego celu??
Pozdrawiam M.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: cewka

Post autor: ProScan »

Nie wiem - czymś co nie wgryzie sie w plastyk.

Najlepiej niczym.

Etykietę zawsze mogę załatwić za małe pieniądze.

:pa

proscan
mr_latex
Posty: 25
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:00 pm
Lokalizacja: Polska zachodnia

Re: cewka

Post autor: mr_latex »

No to spoko Poczekam az sama odleci a najwyzej pozniej bedziemy sie tym martwic Pozdrawiam M.
piotr067
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 5:16 pm

Re: cewka

Post autor: piotr067 »

ale ludzie problemy mają :lol: ja każdą naklejkę na cewce zakleił bym bezbarwną folją samopszylepną i po problemie.Są takie w sprzedaży wodoodporne jak kto kce :D
ODPOWIEDZ